Uczta z sekretem to światowej klasy projekt, który po raz pierwszy zaprezentowany będzie w Warszawie. Już 21 kwietnia będzie można wejść do świata pełnego zagadek, ale także niepowtarzalnych smaków.

Art Movement oraz Fat Buddha zapraszają na nową formę rozrywki, łączącej w sobie elementy wykwintnej kolacji oraz przedstawienia, w którym widz może brać czynny udział. To zupełnie unikatowe interaktywne show w Polsce, dla widzów żądnych przygód i emocji. Podczas nietypowej kolacji, goście Fat Buddha będą poznawać świat wielu nierozwiązanych zagadek, tworzony przez tancerzy i aktorów. 

Stań oko w oko z demoniczną Magnatką

Choć to przyjęcie wydawane przez Magnatkę, nie daj się omamić splendorowi. W lochu jej posiadłości więziona jest Służebnica, która bezskutecznie próbuje się uwolnić. Nikt nigdy nie widział jej twarzy. Plotka głosi, że służba w tym domu nie może odsłaniać nawet skrawka ciała – próżna Pani Domu nie chce, by odwracać od niej choć krztę uwagi.

Magnatka gardzi tą podwładną jednak najbardziej. Karaną za najdrobniejsze przewinienia Służebnicę próbują uwolnić moce nadprzyrodzone. Jednak nawet one będą potrzebować pomocy zgromadzonych na uczcie gości, aby pokonać diaboliczną Magnatkę. Rozwiąż zagadki, znajdź klucz do kajdan Służebnicy i poznaj jej sekret. Lub wesprzyj Magnatkę i ciesz się dekadencką kolacją. Sam podejmij decyzję, po której stronie staniesz. Twoja aktywność może zostać nagrodzona. Dołącz do grona wyśmienitych gości i spodziewaj się niespodziewanego.

Podczas uczty czeka na Ciebie:
• magiczny eliksir
• interaktywny show pełen zagadek
• 4 specjalnie dania skomponowane przez restaurację Fat Buddha

https://www.youtube.com/watch?v=bIKAfhgGZlA

Scenariusz i reżyseria: Marcin Mroziński
Muzyka: DR Paul & Ole
Obsada: Agnieszka Mrozińska, Adrianna Kawecka, Natalia Kładziwa
Czas trwania: około 120 minut
Formuła: kolacja serwowana

Uczta z sekretem

21 kwietnia, godz. 18.00

Fat Buddha

ul. Mazowiecka 2.4, Warszawa

Bilety: 169 zł (przedsprzedaż) i 199 zł (sprzedaż regularna)

artmovement