Każdy z nas lubi modne gadżety. W kwestii mody większość z nas nie pozostaje obojętna. Spory wybór znajdziemy w projektach polskich marek.

Femi Stories to marka stworzona przez dwie siostry, które wspierają się w życiu prywatnym i zawodowym. Kilkanaście lat temu stworzyły markę, które w ówczesnym modowym rynku wyraźnie wyróżniała się i tak jest do dzisiaj. Pomimo, że rynek mody w Polsce ewoluuje, to jednak… Femi trzyma poziom, a klientów nie ubywa. Marka proponuje również ciekawe modne gadżety.

Femi Stories to pasja ruchu – od snowboardu i surfingu, przez jogę aż po skakanie pod sceną na festiwalu rockowym. To moc, którą dziewczyny – założycielki – pragną przekazać innymi dziewczynom. Rodzi się w sercu i sprawia, że jest się nie do zatrzymania.

Femi Stories to wzorzyste printy, soczyste kolory, motywy nawiązujące do natury. Każda kolekcja zostaje „podpisana” charakterystycznym dla niej printem, co podkreśla jej wyjątkowy charakter. Najwyższej jakości materiały, produkowane z troską o środowisko, mają nadążyć za potrzebami Femi Girls, dając im wolność ruchu i pełną spontaniczność. W którym miejscu swojego życia jesteś?

Masz dość miasta, właśnie pakujesz plecak żeby stąd uciec i popatrzeć w niebo. A może wręcz przeciwnie, miejska dżungla Cię energetyzuje, łapiesz wyzwania dnia jak trudne fale, jesteś nie do zatrzymania. Albo łapiesz te prawdziwe fale, w ciepłym balijskim słońcu. Skaczesz pod sceną na festiwalu rockowym? Masz obtarte stopy, więc zrzucasz tenisówki. Może po prostu idziesz na kawę z przyjaciółką, na poranną sesje jogi czy pobiegać z psem. Cokolwiek i gdziekolwiek robisz, w Twoim sercu jest zawsze ta niesamowita energia, która czasem przeradza się w działanie, a czasem w medytacje. To dla Ciebie są te kolory: ziemi, terakoty, szmaragd dżunglowych liści, oceaniczny błękit, pastele, koral, złoto. Dzikość serca przeradza się w printy – intensywne motywy zwierzęce, boho, natura.

Poniżej nasze subiektywne wybory.

Uzupełnieniem każdego looku jest torba.

Modne gadżety- torba AKAMU GREEN

Modne gadżety- torba AKAMU GREEN

Nerka- nadal modna, model Hanale Boho.

Wyobraźcie sobie obcisłą spódnicę, czarną sukienkę i do tego nerkę. Zestaw idealny.

Kosmetyczka Hakale Tropical Red

W kosmetyczce trzymamy nasze skarby:) Ten model jest bardzo pojemny i dobrze wygląda!

Ręcznik Sand Black

Nie da się ukryć, że coraz większą uwagę zwracają gadżety plażowe. Spójrzcie na ten ręcznik…Chcemy!

Pokrowiec na laptopa Haku Boho

Nudzie mówimy NIE! Kolorowy pokrowiec zwróci uwagę.

Mała kosmetyczka Ikaia Red Leo

Podoba nam się to zestawienie kolorów.

Poncho Screen Zebra White

Yes!!!!!! Moda plażowa jest coraz fajniejsza

 

 

artykuł we współpracy z marką Femi Stories

Femi Stories – polska marka, która podbija serca kobiet