O czym marzy większość pracujących kobiet w weekend? O wypoczynki, relaksie i jeszcze kilku innych rzeczach… ale o tym może następnym razem…Przyznajemy pracujemy dużo! Kiedy przychodzi weekend, a dłuższa podróż, może być męcząca… decydujemy się na Studio Sante ul. Jagiellońska 55 a w Warszawie.

Rok temu, kiedy powstawał portal www.allaboutlife.pl obiecałyśmy sobie, że będziemy inspirować, pokazywać nowości i rekomendować dobre miejsca. Studio Sante to tak naprawdę uzdrowisko w centrum Warszawy. I choć pewnie znajdą się niedowiarkowie, to tak jest…To wyjątkowe SPA & Wellness, w którym możecie podwyższyć poziom biowitalności organizmu, wzmocnić siły życiowe i poprawi samopoczucie poprzez kąpiele w wodzie strukturyzowanej, seans w Ganbanyoku na rozgrzanych płytach z krzemionki wulkanicznej Black Silica czy odpoczynek w Goldarium – wypoczywalni wyłożonej 22-karatowym złotem.

Co dla nas ważne to miejsce ciche i spokojne. To również miejsce dla dorosłych, bez dzieci i śmiało przyznajemy, że ta idea nam się bardzo podoba. Wstęp od 16 roku życia!

Dlaczego uzdrowisko? W strefie basenów i saun mamy do czynienia z unikatowymi rozwiązaniami prozdrowotnymi.

Zdaniem twórców miejsca: ,,W Studio Sante Uzdrowisku Miejskim połączyliśmy zalety energetyzującego działania wody strukturyzowanej oraz leczniczych wód mineralizowanych z relaksującym ciepłem wód termalnych i hydromasażem. Możesz skorzystać z dobrodziejstw jacuzzi z solą himalajską i magnezem oraz z jacuzzi krzemowe. Kąpiele oczyszczają organizm, przyśpieszają metabolizm, przywracają skórze młodość, piękno i blask! Pływanie w basenie z wodą strukturyzowaną oczyszcza organizm z toksyn, wygładza skórę, wspomaga odchudzanie, redukuje cellulit, likwiduje stres”

Co nam spodobało się najbardziej?

Ganbanyoku czyli japońska sauna skalna. Powód jest niezwykle banalny… podczas 60-cio minutowego seansu bez wysiłku stracisz nawet do 1200 kalorii, a Twoja skóra stanie się poprostu fajniejsza:)

Gabanyoku

Gabanyoku

Do dyspozycji Gości są również sauny oddziałujące za pomocą bardzo wysokiej temperatury (sauna fińska), jak i mające łagodniejsze działanie (wspomniane Ganbanyoku, biosauna z aromaterapią, łaźnia parowa z parą z wody strukturyzowanej).

Słoneczna łąka- która, zapewni dzienną dawkę witaminy D3, efekt odmłodzenia skóry zapewni kolagenowa terapia świetlna, a odpoczywając przez 45 minut w grocie solnej z solą himalajską, zyskasz tyle, co przez 3 dni nad morzem!

Studio Sante - słoneczna łąka

Studio Sante – słoneczna łąka

Basen z wodą strukturyzowaną, jacuzzi solankowe i krzemowe, sauny, sesje w kapsule floatingowej oraz zajęcia fitness (aqua cycling, aqua aerobic, pływanie).

Kapsuła floatingowa

Kapsuła floatingowa

Skoro uzdrowisko, to zapytacie, jakie naturalne minerały i kamienie szlachetne w Uzdrowisku Sante?

-sól himalajska

-sól EPSOM

-złoto

-ametysty

– krzemień pasiasty

Zdaniem Wojciecha Eichelbergerga, twórcy Instytutu Psychoimmunologii: „Studio Sante może być nie tylko ważnym wsparciem dla naszej regeneracji, lecz także przypomnieniem, że regeneracja i doładowanie energetyczne są niezbędne do życia – nie wolno ich lekceważyć”.

Z ciekawostek: każde pomieszczenie w Studio Sante ma wysokie oddziaływanie biowitalne, dzięki czemu podwyższa Twoją bioenergię. Energetyka basenu rekreacyjnego z wodą strukturyzowaną wynosi 7500 Bv, jacuzzi krzemowe – 9300 Bv, jacuzzi z solą himalajską i magnezem – 9200 Bv, basenów schładzających – 7300-7400 Bv. Obiekt zabezpieczono opaską z kwarcu żyłowego, niwelującą niekorzystny wpływ cieków wodnych.

Relaksująca muzyka, przygaszone światła, kameralna atmosfera klubowych wnętrz, koloroterapia i dźwiękoterapia wspomagają odnowę biologiczną oraz tworzą niepowtarzalny nastrój miejsca emanującego dobrą energią.

To nie koniec do wyboru szeroka gama zabiegów, takich jak… CACI czyli innowacyjna metoda anty-aging polecana przez Madonnę i Jenifer Lopez,  nazywana często liftingiem gwiazd.

Wśród zabiegów są również: Yonelle Medesthetic, RF Thermolifting oraz masaże orientalne, peelingi i ceremonie wellness, które zapewniają relaksację wysokim poziomie. W ofercie również diagnostykę i terapię biofeedback SCIO, redukującą stres i mobilizującą organizm do walki z dolegliwościami.