Usuwanie owłosienia to coś, co przysparza kobietom wiele problemów. Niechciane włoski psują wygląd i są nieestetyczne. Gładkie nogi to atrybut każdej kobiety, dodają pewności siebie i atrakcyjności. Czy jest sposób na szybkie i trwałe pozbycie się zbędnego owłosienia? Jeśli inne metody depilacji nie dają zadowalających efektów, poznaj depilację laserową i sprawdź czy jest dla Ciebie.

Depilacja Motus to najszybsze, trwałe i całkowicie bezbolesne usuwanie owłosienia. Najnowszej generacji laser usuwa owłosienie z niezwykle wysoką skutecznością. Daje możliwość wykonywania go przez cały rok, bez względu na kolor włosów czy typ skóry. Umów się na zabieg w klinice Beauty Skin!

Usuwanie owłosienia laserem Motus w Klinice Beauty Skin w Warszawie

Usuwanie owłosienia laserem Motus w Klinice Beauty Skin w Warszawie

Depilacja Motus – innowacyjne działanie

Motus działa inaczej, niż oferowane lasery do tej pory, usuwa nawet jasne włosy, można go także wykonać na ciemnej i opalonej skórze bez ryzyka poparzeń i skutków ubocznych. Motus to innowacyjna technologia działania lasera aleksandrytowego i najlepsza droga do trwałego usunięcia owłosienia. Urządzenie jest wyposażone w szafirową głowicę chłodzącą, dzięki temu mamy zapewnione bezpieczeństwo i komfort.

Depilacja Motus wykorzystywana jest do trwałego usuwania owłosienia

– u osób, które chcą się pozbyć owłosienia z różnych części ciała (twarz, nogi, brzuch, plecy, okolice intymne, ramiona)

– u osób, które przy użyciu tradycyjnej metody depilacji mają problem z podrażnieniem skóry, wrastającymi włoskami lub stanami zapalnymi w postaci krostek

– u osób, z jasnymi i cienkimi włosami (do tej pory mała ilość melaniny w skórze dyskwalifikowała możliwość skorzystania z depilacji laserowej).

Podstawowe zalety depilacji laserowej Motus

– głowica Motus ma średnicę 20mm i wysyła fale długości 750mm, dzięki temu zabieg jest krótki, skuteczny i bardzo precyzyjny

– całkowity efekt jest widoczny już po 3-4 zabiegach (powtórzenie zabiegu wynika z faktu, że przy pierwszym zabiegu nie wszystkie włoski są w fazie wzrostu, aby mieć pewność, że wszystkie włoski zostały usunięte zaleca się powtórzenie)

– jest całkowicie bezpieczna i bezbolesna, nie ma konieczności stosowania znieczulenia

– to inwestycja na lata, wbrew pozorom nie jest droga (biorąc pod uwagę ile wydajemy na depilację woskiem czy maszynki do golenia).

Depilacja Motus – efekty

– trwałe usunięcie owłosienia

– komfort estetyczny

– poprawa wyglądu skóry.

Przeciwwskazania

Przed wykonaniem zabiegu depilacji skóra nie może mieć żadnych skaleczeń oraz innych zmian skórnych, należy zrezygnować z opalania i wizyt w solarium. Nie zaleca się wykonywania peelingów, depilacji skóry woskiem czy depilatorem. W jakich przypadkach depilacja laserowa nie może być przeprowadzona?

– ciąża i karmienie piersią

– świeża opalenizna

– aktywne infekcje bakteryjne i wirusowe

– epilepsja

– fotodermatozy

– łuszczyca, bielactwo

– cukrzyca

– implanty elektroniczne/metalowe

– leki, antybiotyki, zioła fotouczulające.

Depilacja Motus to spektakularne efekty i gwarancja całkowitego usunięcia owłosienia. Wiązka lasera działa na skórę i niszczy cebulki włosowe wraz z korzeniem. Uważana jest za jedną z najbezpieczniejszych metod trwałego usuwania zbędnych włosów. W przypadku depilacji Motus ważne jest to, że lepiej radzi sobie z bardzo jasnym owłosieniem. Sprawdzi się także u osób, które ze względu na ból podczas depilacji, nie mogły się dotychczas cieszyć z gładkiej i pięknej skóry.

Więcej informacji o depilacji laserowej Motus na stronie www.beautyskin.com.pl

artykuł we współpracy z Kliniką Beauty Skin