Chiara Ferragni to niewątpliwie jedna z pierwszych prawdziwych influencerek, ikona stylu i blogosfery, a także inteligentna, wykształcona bizneswoman. Na instagramie ma ponad 13 milionów obserwatorów, jej zdjęcia są perfekcyjnie przemyślane, przygotowane i obrobione, a jej styl inspiruje dziewczyny na całym świecie.

Strona The Blonde Salad to początkowo jeden z pierwszych i najbardziej znanych blogów modowych, który obecnie wyewoluował do interdyscyplinarnej platformy modowo lifestylowej. Niedawno Chiara została szczęśliwą mamą, co skrzętnie dokumentuje na swoich profilach społecznościowych i dzięki temu wciąż zyskuje na popularności. Kto nie słyszał nazwiska Chiara Ferragni musi jak najszybciej nadrobić wiedzę o tej inspirującej kobiecie.

O czym jest jej blog i jak udało jej się osiągnąć międzynarodowy sukces?

Chiara Ferragni to 31 letnia Włoszka, która od 2009 prowadzi bloga o nazwie The Blonde Salad. Strona szybko zyskała liczne grono czytelników na całym świecie, a Chiara w ekspresowym tempie zdobyła sławę i popularność. Z typowego modowego bloga, na którym prezentowała swoje outfity, wyewoluował on do szeroko rozwiniętego portalu modowo lifestylowego. Dziś The Blonde Salad to efekt pracy kilkunastu osób, zatrudnionych i nadzorowanych przez Chiarę jako dyrektor kreatywną całego przedsięwzięcia. To również sklep internetowy, zajmujący się sprzedażą kolekcji ubrań, butów i akcesoriów z charakterystycznym motywem oka, zaprojektowanych przez blogerkę, do tego portal modowo lifestylowy z inspirującymi artykułami, relacjami z pokazów mody, opisami najnowszych trendów i zdjęciami.

Jak wygląda codzienne życie i na czym polega praca najsłynniejszej blogerki na świecie?

Ferragni w branży mody ma status gwiazdy. Podróżuje po całym świecie, jest zapraszana na najważniejsze pokazy mody, bywa na większości fashion weeków, zawsze zasiada w pierwszym rzędzie, koło największych modowych sław. Przez lata udało jej się zbudować bardzo silną pozycję w świecie mody.

Gwiazdy w ważnej kampanii !

Współpracowała z takimi markami jak Dior czy Burberry, stworzyła własną kolekcję ubrań i butów, była modelką i twarzą wielu kampanii reklamowych, wydała ebooka, jako pierwsza blogerka trafiła na okładkę magazynu Vogue i co roku zarabia około 8 milionów dolarów. Chiara stworzyła całkiem pokaźne imperium, została wielokrotnie doceniona i wyróżniona międy innymi nagrodą za najelpszy blog pokazujący osobsty styl, nagrodą platformy Bloglovin, a także nagrodami biznesowymi.

Współpracuje z projektantami i sieciówkami, obecnie możemy zobaczyć ją jako ambasadorkę i modelkę w kampanii marki bielizny Intimissimi. Chiara wzięła udział w tej kampanii będąc w szóstym miesiącu ciąży, czego po zdjęciach w ogóle nie widać.

Chiara Ferragni jest spełniona zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym, czego chcieć więcej?

Chiara może pochwalić się unikalnym stylem, prężnie prosperującym biznesem, a także szczęśliwą rodziną. Od 2017 roku jest narzeczoną włoskiego piosenkarza i rapera o pseudonimie Fedez. Para ma kilka domów i mieszkań, obecnie dzielą czas między domem w Los Angeles i świeżo urządzonym apartamentem na dachu wieżowca w Mediolanie.

Wnętrza w których mieszka para wraz z uroczym buldogiem francuskim o imieniu Matilda to perełki. Są dopracowane w każdym detalu, zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzarskimi. Od kilku miesięcy Chiara i Fedez są też szczęśliwymi rodzicami. Ich syn Leone, przyszedł na świat 19 marca w szpitalu gwiazd Cedars-Sinai Hospital w Zachodnim Hollywood. Włoszka poinformowała o tym nie inaczej, niż oczywiście poprzez zdjęcie opublikowane na swoim instagramie.

Od tego czasu Chiara codziennie zamieszcza sporo fotografii z małym Leone, jego tatą, całą rodziną, czy to podczas karmienia, zabawy czy uroczych intymnych chwil. Nie wstydzi się pokazać jak karmi piersią niemowlę, a także jak jej ciało wraca do formy po ciąży i porodzie. Ferragni wróciła już do pracy i zapowiada nowe, ekscytujące projekty. To naprawde rewelacyjny pzykład na kobietę sukcesu. Piękna, pracowita, samodzielna, sławna, stylowa, inspirująca, bogata i szczęśliwa.

FOT Instagram Chiara Ferragni