Mam wrażenie, że lato przyszło w tym roku wyjątkowo wcześnie. I to chyba nie wrażenie a fakt, bo już w pierwszych dniach kwietnia można było biegać w krótkim rękawku. Pogoda nas rozpieszcza i motywuje do pięknych, letnich stylizacji. Co jest jednak najbardziej godne uwagi, podpowiada Justyna Krawczyk, pierwsza w Polsce licencjonowana Style Coach.

Zawsze będę stawiać na siebie. To znaczy na Ciebie i podkreślanie, że nie jest najważniejsze to, co jest modne, a to, co się Tobie podoba. Ale jeśli koniecznie chcesz wiedzieć co jest modne, to właśnie dla Ciebie jest ten artykuł. Wybierz coś fajnego dla siebie i ciesz się piękny wyglądem – mówi Justyna Krawczyk

 • Torebki nerki, bardzo wygodne dla tych, którzy cenią sobie wolne ręce. Każda mama i każda osobista stylistka je kocha. W tym również ja.
 • Torebki, koszyki w stylu retro lub plażowe. Kolorowe, z frędzelkami lub innymi ozdobami. Wybierz taki, jaki lubisz.
Justyna Krawczyk poleca

Justyna Krawczyk poleca

 • Duże, widoczne kolczyki, to zdecydowanie hit tego lata. Mogą to być chwosty, czym bardziej kolorowe, tym lepiej.
 • Frędzle i chwosty pojawiają się również przy kolorowych sandałkach, które za pomocą tego elementu zmieniają się nie do poznania. Polecam wykonać taką metamorfozę samemu, kupując akcesoria w pasmanterii i doczepiając do sandałków z zeszłego sezonu.

 • Grochy, kropki, kropeczki, wróciły do nas w wielkim stylu. Są szalenie dziewczęce i dostępne w różnych wersjach, nie tylko w połączeniu bieli z czernią.
 • Ten wzór pojawia się również w przezroczystościach, które są szalenie modne i seksowne. Pytanie jedynie czy są dla Ciebie.

 • Cienkie okulary. Zgadzam się, są bardzo stylowe ale z moich obserwacji wynika, że pasują na niewielką liczbę twarzy. Przy tym trendzie pozostaję konserwatywna i wybieram okulary, które pasują do kształtu twarzy.
 • Transparentne buty, letnie kozaki, torby, plastikowe wstawki w sukienkach i innych częściach garderoby, to jest trend o które proszą mnie często klientki podczas wspólnych zakupów.

 • Pastele, które wciąż powracają a ja wciąż z uporem maniaka będę powtarzać, że nie są dla wszystkich. Bo kobieta o delikatnej urodzie będzie wyglądała w nich dobrze ale ta o mocnej, wyrazistej, kontrastowej urodzie już nie koniecznie.
 • Odzież przeciwdeszczowa mimo, że jest silnym trendem i może być naprawdę piękna, to na szczęście kompletnie nie sprawdza się tego lata. Bo dni deszczowych zapamiętałam może trzy od kwietnia i więcej się nie spodziewam.

 • Jestem bardzo ciekawa, który trend wybierzesz dla siebie, który gra w Twojej duszy. W swojej pracy jako Style Coach zawsze będę podkreślać, że nasze samopoczucie jest najważniejsze, więc wybierz coś, co sprawi, że poczujesz się jak milion dolarów.Ściskam,Justyna

  Autorka tekstu: Justyna Krawczyk, pierwsza w Polsce licencjonowana Style Coach, osobista stylistka i life coach w jednym. Absolwentka Style Coaching Institute w Londynie. Właścicielka marki Jak Być Szczęśliwą Kobietą oraz New Style Academy (Szkoła Stylistek).