Katarzyna Warnke

Katarzyna Warnke, aktorka znana między innymi z filmów Patryka Vegi rozebrała się dla Playboya. Efekty sesji zdjęciowej gwiazdy będziemy mogli oglądać już we wrześniowym numerze magazynu. 

Katarzyna Warnke już nie raz udowodniła, że jest dumna ze swojego pięknego ciała. Nie tak dawno mogliśmy oglądać aktorkę w negliżu podczas pokazu mody Macieja Zienia. We wrześniu natomiast pojawi się długo oczekiwany numer magazynu dla Panów – Playboy. Wiemy, że gwiazda numeru jest właśnie Kasia Warnke. Okłada, która pojawiła się na profilu gwiazdy wzbudziła falę komentarzy nie tylko na Instagramie gwiazdy. Portale plotkarskie rozpisują się na temat tej zmysłowej sesji, a wielu z nas już nie może doczekać się pojawienia magazynu w sprzedaży.

Katarzyna Warnke nie raz pokazała nam, że lubi szokować. Nie tak dawno obcięła włosy, a już niebawem będziemy mogli oglądać efekty nagiej sesji zdjęciowej aktorki w magazynie Playboy. Okładka, która pojawiła się sieci zwiastuje super sesję. Aktorka, schowana na framugą drzwi pokazuje jedynie skrawek nagiego ciała. Więcej Katarzyna Warnke pokazała na swoim profilu na Instagramie. Naszym zdaniem aktorka wygląda zniewalająco i już nie możemy doczekać się kolejnych zdjęć.

Katarzyna Warnke

fot. https://www.instagram.com/kasiawarnke