Disney od wielu lat współpracuje z różnymi markami na całym świecie przy kreowaniu limitowanych edycji kolekcji modowych. Zaczęło się od Givenchy później współpraca objęła takie marki m.in. takie jak Adidas, Jeremy Scott czy Aleksander McQueen. Obecnie to Femi Stories, marka o polskich korzeniach stworzyła kolekcję wspólnie z Disney’em. Inspiracja do limitowanej kolekcji została zaciągnięta z bajki “Kubuś Puchatek”.

Znane wszystkim z dzieciństwa postaci, takie jak tytułowy Kubuś, Prosiaczek czy Kłapouchy pojawią się na ubraniach i akcesoriach marki. Femi Stories w ramach tej współpracy stworzyło unikalny wzór, w którym zarysy postaci przenikają się tworząc wyjątkowy, magiczny obraz.
Kolekcja Disney & Femi Stories dostępna będzie w sprzedaży w sklepie online www.femistories.com od 27go sierpnia, a tydzień później w sklepach stacjonarnych w Polsce i zagranicą. Start kolekcji zbiegnie się z okresem premierowym filmu „Krzysiu, gdzie jesteś?” z Kubusiem Puchatkiem w roli głównej.

Femi Stories nowa kolekcja nas zachwyciła

Femi Stories nowa kolekcja nas zachwyciła

Nigdy nie jest za późno, żeby przybić́́ piątkę swojemu wewnętrznemu dzieciakowi – mówi Amadeusz Król, prezes firmy, dodając – to dla nas zaszczyt, że Disney zaprosił nas do współpracy i mamy przyjemność być częścią zespołu Kubusia Puchatka!

Projektując kolekcję projektantki marki Femi Stories, siostry Kamila i Anita Nawarkiewicz, postawiły na piękne kolory – pudrowy róż i oczywiście obowiązkowy MIODOWY oraz ponadczasowe czarno-białe paski i klasyczną czerń. W kolekcji znaleźć można sporo ubrań outdoroowych, idealnych na camping.

Naszą kolekcją chcemy zachęcić do tego aby ruszyć w las w poszukiwaniu przygód w naszym ciepłym polarze i w kurteczce z kontrastową podszewką w disneyowski print. Zachęcamy do tego, aby wieczorem przebrać się w super przytulne różowe dzianiny i wskoczyć do śpiwora, na którym dokazuje ekipa Kubusia, a koszula w kratę jeszcze po powrocie do miasta będzie pachnieć́́ ogniskiem i bajkami” – podkreślają Kamila i Anita.

Przeczytaj również wywiad z założycielkami marki, klikając tutaj.

O FEMI STORIES

Femi Stories (dawniej Femi Pleasure) to marka o polskich korzeniach, która powstała 10 lat temu. Z małej garażowej firmy stała się globalną marką obecną w części krajów EU ale także w Rosji oraz USA. Obecnie 50% sprzedaży w Polsce i Unii Europejskiej odbywa się poprzez sklep femistories.com. Pozostałe kanały sprzedaży to sklep flagowy w Warszawie, 3 sklepy sezonowe na półwyspie helskim oraz sprzedaż hurtowa do partnerów zagranicznych – agentów i dystrybutorów. Femi Stories to pasja ruchu – od snowboardu i surfingu, przez jogę aż po skakanie pod sceną na festiwalu rockowym. To moc, którą dziewczyny – projektantki – pragną przekazać innymi dziewczynom. Rodzi się w sercu i sprawia, że jest się nie do zatrzymania.

Femi Stories to wzorzyste printy, soczyste kolory, motywy nawiązujące do natury. Każda kolekcja zostaje „podpisana” charakterystycznym dla niej motywem, co podkreśla jej wyjątkowy charakter. Najwyższej jakości materiały, produkowane z troską o środowisko. Mają nadążyć za potrzebami Femi Girls, dając im wolność ruchu i pełną spontaniczność.