Magda Mołek

Ulubiona przez wielu widzów dziennikarka i prezenterka telewizyjna Magda Mołek wraca do pracy. Kilka miesięcy po urodzeniu dziecka gwiazda stacji TVN pokazała swoja piękną sylwetkę. Musimy przyznać, że wygląda wspaniale!

Magda Mołek niemal trzy miesiące temu została mamą po raz drugi. Jej drugi syn przyszedł na świat w połowie czerwca. Dziennikarka na wizji pracowała niemal do samego rozwiązania. Na kilka tygodni zniknęła z antyny progamu “Dzień Dobry TVN”, gdzie wraz z Marcinem Mellerem prowadzili poranne pasmo programu. W czwartek Magda Mołek pochwaliła się swoją zgrabną sylwetką na profilu na Instagramie. Internauci od razu zareagowali pochlebnymi wpisami na temat dziennikarki. Określenia “przepiękna”, “naturalna” i “cudowna” to najczęstsze określenia opinie obserwatorów. My się również z tym zgadzamy. Dziennikarka wygląda wręcz kwitnąco!

Od września prezenterka wraca do pracy. Znów będziemy mogli oglądąć ją jako współprowadzącą program w porannym paśmie telewizji śniadaniowej stacji TVN.

Magda Mołek

fot.www.instagram.com/magda_molek

Magda Mołek

fot. www.instagram.com/magda_molek

Magda Mołek

fot. www.instagram.com/dziendobrytvn

Koniecznie wypróbuj przepisy Ewy Szabatin z Warsztatów z Gwiazdą.