akcesoria

Współczesna kobieta pracująca w biurze lub prowadząca własną działalność potrzebuje stylowych i funkcjonalnych rozwiązań. Są nimi laptopy, smartfony lub tablety, czyli narzędzia niezbędne dla wykonania powierzonych zadań. Do nich potrzebne są akcesoria takie jak marki SOWL, które spełnią oczekiwania nowoczesnej kobiety. 

Nowoczesne i funkcjonalne akcesoria to absolutny must have każdej businesswoman. To one często nas identyfikują i dodają stylu naszej codziennej pracy. Akcesoria marki SOWL są wykonane z unikatowych włoskich oraz hiszpańskich tkanin. Wśród nich najdziemy torby i etui na laptopy. To własnie etui na laptopa jest poduktem flagowym marki. Jest ono szyte na miarę na każdy rodzaj urządzenia.

 

Akcesoria SOWL wykonane są z ogromną dbałością o każdy szczegół, dzięki czemu ich jakość utrzymana jest na najwyższym poziomie. Charakterystyczne dla marki są krótkie i limitowane kolekcje. Złote dodatki pochodzą prosto z Francji. Połączenie włoskiej jakości i stylu z hiszpańskim temperamentem oraz francuską elegancją dają efekt niepowtarzalnej synergii. Firma dodatkowo oferuje haftowaną personalizację swoich projektów, co jest ciekawym pomysłem na prezent.

akcesoria

 

Artykuł powstał we współpracy z marką SOWL.

Sprawdź jakie buty będą hitem jesieni.