Confashion to przede wszystkim kolor, reinterpretacja kultury i sztuki. Confashion od lat zachwyca swoje klientki wyrazistymi kolorami i autorskimi wzorami inspirowanymi sztuką i nie pozwala przejść koło nich obojętnie.

Zaprojektowane nadruki nanoszone są na materiał za pomocą nowoczesnej i najbardziej ekologicznej techniki druku cyfrowego. Innowacyjnym produktem marki są plisowane spódnice, które przez nałożenie na nie autorskiego obrazu sprawiają wrażenie jeszcze większej przestrzenności. Confashion dba o jakość tkanin, techniczną i artystyczną jakość projektów i rzemieślniczą precyzję krawiectwa.

Confashion jest marką modową, która pracuje zgodnie z przyjętym w branży modowej rytmem. W ciągu roku prezentuje dwie kolekcje – na sezon letni oraz zimowy. Modele powstają w poznańskiej pracowni krawieckiej, dając twórcom marki możliwość nadzorowania każdego elementu kolekcji.

Confashion

Confashion

Na przełomie września i października Confashion pokaże w Paryżu kolekcję wiosna / lato 2019. Prezentacja kolekcji będzie miała miejsce w Showroomie Tuileries w Paryżu podczas Paris Fashion Week. Wyjazd ten jest efektem współpracy projektantki Kingi Król z Instytutem Adama Mickiewicza, który pod marką Culture.pl promuje polski design. Program “Wystawiajmy się! “ wspiera rodzimych projektantów tworząc możliowości pokazywania ich prac w Europie i na świecie.

Teraz dzięki współpracy z Culture.pl Confashion ma szansę podbić międzynarodowy rynek. Udział w międzynarodowym showroomie jest okazją by zaprezentować swoje projekty szerszej publiczności, podjąć współpracę z międzynarodowymi partnerami, a także włączyć się do światowego obiegu wymiany nowych idei i trendów

Projekt jest współorganizowany przez Instytut Adama Mickiewicza działający pod marką Culture.pl