Jaka jest współczesna kobieta? Zabiegana, zapracowana, przebojowa, załatwiająca wszystko na teraz i już…. Dokładnie taka jak w filmie z Sarah Jessica Parker „Jak ona to robi”. Choć film powstał kilka lat temu, doskonale oddaje rolę współczesnych kobiet zawieszonych pomiędzy domem, pracą i przyjaciółmi. Na szczęście powstają proste rozwiązania, które ułatwiają codzienne obowiązki, takie jak np. koleżeńskie rozliczenia. Mowa o przelewach na telefon BLIK.

Wyobraź sobie, że w sobotni wieczór umawiasz się z koleżankami na kolację. Wybieracie restaurację, zamawiacie jedzenie, drinki, kawę… aż nadchodzi moment, w którym kelner przynosi rachunek. Chciałybyście go podzielić, jednak okazuje się, że nie zgłosiłyście tego wcześniej i w tej chwili jest to już niemożliwe. Co zrobić? Pędzić do bankomatu? Rozmieniać banknoty na drobne? Można również w ten sposób, ale najłatwiej w takiej sytuacji rozliczyć się mobilnym przelewem. Bez pytań o numer konta, bez biegania do bankomatu – przelewamy pieniądze koleżance, która zapłaciła, znając tylko jej numer telefonu. Pewnie zastanawiasz się jak to możliwe? Odpowiedzieć jest prosta – za pomocą przelewu na telefon BLIK.

Możliwość skorzystania z BLIKA w mobilnej aplikacji swojego banku mają obecnie praktycznie wszyscy klienci polskich banków. BLIK to szereg ciekawych funkcjonalności, w tym płatności online i w sklepach, wypłaty czy wpłaty w bankomatach. Jedną z możliwości jest także przelew na numer telefonu, którego działanie przedstawiamy poniżej.

 

BLIK dostępny jest w aplikacjach bankowych na system Android oraz IOS i pozwala na dokonywanie przelewów międzybankowych, znając jedynie numer telefonu odbiorcy. W jaki sposób?
W trzech prostych krokach.

  • Uruchom aplikację mobilną swojego banku. Przejdź do przelewów, a następnie wybierz przelew na telefon BLIK.
  • Wpisz numer telefonu odbiorcy i wybraną kwotę lub…
  • … wybierz odbiorcę z książki kontaktów w swoim telefonie. W wybranych bankach, ikona BLIK przy kontakcie informuje komu możesz wysłać przelew na telefon BLIK.

I co dalej? Kliknij wyślij i gotowe! Jeśli chcesz rozliczyć wspólne wyjście towarzyskie, rachunek z restauracji, podzielić koszty taksówki albo jesteś w sytuacji podbramkowej – potrzebujesz szybko przelać pieniądze koledze lub koleżance w potrzebie, np. zrzucić się na wspólny prezent dla najbliższych – wystarczy przelać BLIKIEM.

BLIK

BLIK

BLIK na telefon jest bezkonkurencyjny! Lepszy niż… niech każda z Was dopowie sobie koniec tego zdania… Dla nas liczy się wygoda, czas, dostępność 24 h na dobę niezależnie od dnia tygodnia, czy świąt. Pieniądze przelane BLIKIEM znajdą się na koncie odbiorcy natychmiastowo.

Dlaczego BLIK jest tak dobrym rozwiązaniem? W obecnych czasach nie rozstajemy się ze swoim telefonem. To on jest dla nas narzędziem pracy, komunikacji, rozrywki. Dlaczego nie może być więc portfelem? No właśnie! Jeśli zatem wybierasz się na swoje wielkie wyjście i zabierasz jedynie małą kopertówkę – nie przejmuj się! Dzięki przelewom na telefon BLIK szybko i wygodnie przelejesz pieniądze w każdej sytuacji.

Przelew przez telefon BLIK jest dostępny w bankach: Alior Bank, Bank Millenium, Santander Bank Polska, ING Bank Śląski, mBank i PKO Bank Polski. Szybki przelew BLIK jest wygodny, bezpieczny i działa między bankami. Koniec więc z prowizjami, szukaniem dostępu do bankomatu i noszeniem portfela. Odtąd wystarczy klik w BLIK i gotowe!

artykuł powstał we współpracy z BLIK

https://blikmobile.pl/