Caterina po raz kolejny wprowadza na rynek kolekcję dedykowaną kobietom ceniącym nowoczesną elegancję. Za zdjęcia do najnowszej sesji wizerunkowej odpowiada Lidia Popiel, jedna z najbardziej utalentowanych fotografek w Polsce.

Na pełnych światła zdjęciach, widzimy jak znakomita modelka – Renata Kurczab przechadza się w przestrzeni studia zaaranżowanej na galerię sztuki nowoczesnej. Każda fotografia prezentuje poszczególne projekty z najnowszej kolekcji Caterina. W tym sezonie królują w nich: mocny kolor, desenie i wzory, które nie tylko u nas w kraju uznane zostały za trendy nadchodzącego sezonu. W kolekcji nie mogło zabraknąć klasycznych i nowoczesnych żakietów, spodni, kostiumów, sukienek, bluzek oraz lubianych przez klientki płaszczy i kurtek. Wszystkie propozycje Caterina to jak zawsze nienaganne kroje oraz szlachetne, piękne tkaniny.

Caterina nowa kolekcja

Caterina nowa kolekcja

– Najnowsze modele Caterina to propozycja dla kobiet z wysokim poczuciem własnej wartości, które wiedzą czego chcą. W kolekcji znajdują się propozycje stylizacji zarówno na co dzień, jak i wizytowych – mówi Anna Heybowicz, ART. Director Caterina.

– Zależało nam na tym, by w sesji podkreślić nasze wartości i DNA, stąd nasza współpraca z Lidią Popiel. Naszymi klientkami są głównie kobiety, ceniące w codziennym życiu piękno, jakość i detale. Taki właśnie jest świat, jaki kreuje Lidia Popiel na swoich zdjęciach – mówi, Marcin Stefaniuk, Dyrektor Marketingu marki Caterina.

Lidia Popiel, od 30 zawodowo zajmuje się fotografią. Wykłada na wydziale fotografii w Warszawskiej Szkole Filmowej. Na swoim koncie ma sesje do najważniejszych magazynów w Polsce, takich jak „Twój Styl”, „Pani”, „Gala”, „Zwierciadło” etc. Redaktor Naczelna magazynu PhotoCulture.pl. Laureatka tegorocznej  nagrody dwumiesięcznika FashionTV Magazine „Fotograf 2018”.

– Lubię fotografować modę i ten moment, w którym przekraczam granice do innego świata, gdzie pojawia się nowa rzeczywistość. Szczególnie uwielbiam projekty, w których pracujemy w zespole. Praca w teamie, w studio fotograficznym ma w sobie niesamowitą moc i urok. Przez te kilkanaście godzin w zamkniętej przestrzeni nawiązuje się szczególne porozumienie, którego ducha bardzo często można dostrzec potem na zdjęciach – mówi Lidia Popiel.

 

Zdjęcia: Lidia Popiel

Współpraca foto: Michał Glinicki, Studio Daylight, KozaRetouching

Modelka: Renata Kurczab, NEVA Models

Stylizacja: Agnieszka Dubas, Anna Heybowicz

Make-up: Kasia Biały

Fryzjer: Jaga Hupało, Love Ewelina Kiliszek

Scenografia: Kasia Szarlińska

Asystentka planu: Natalia Jata

Fot. backstage Sandra Dąbrowska

 

***

CATERINA to polska marka odzieżowa, która ubiera Polki od ponad 25 lat. Została stworzona z myślą o kobietach, które cenią sobie nowoczesną elegancję. Nienaganne kroje oraz szlachetne, piękne tkaniny to jej DNA. Na każdy sezon projektanci marki kreują nowe propozycje zgodne ze światowymi trendami. Wielbicielki stylu w każdym sezonie znajdą projekty odpowiednie zarówno na co dzień, jak i na wyjścia wieczorowe, czy spotkania biznesowe. W ofercie Caterina znajdziemy spódnice, spodnie, kostiumy, garnitury, nowoczesne okrycia, płaszcze, żakiety, sukienki, a także stylowe dodatki, buty i torby. Projekty polskiej marki można kupić w 20 sklepach stacjonarnych w całej Polsce, jak i w butiku on-line www.caterina.pl

artykuł we współpracy z marką CATERINA