Ubrania mają moc. Potrafią dodać nam pewności siebie, wyszczuplić, podkreślić atuty, sprawić, że będziemy wyglądać na młodsze czy bardziej wypoczęte. Czego szukać w sklepach i czym się sugerować podpowiada Justyna Krawczyk, pierwsza w Polsce licencjonowana Style Coach

Zanim zabiorę się za kreowanie stylu kobiety, która się do mnie zgłasza, to siadam z nią na długiej kawie i słucham. Chcę wiedzieć kim jest, czym się zajmuje, co lubi, jak żyje. Wszystko po to, aby idąc z nią na wspólne zakupy dobrać ubrania i styl idealny konkretnie dla niej.

Ania zgłosiła się do mnie jesienią. Pamiętam ten moment, gdy ją zobaczyłam. Weszła do kawiarni w której się umówiłyśmy, uśmiechnięta, piękna, wesoła. Faktycznie ubrania, które miała na siebie były nijakie, niczym się nie wyróżniały. Zgłosiłam się do Ciebie właśnie po to, aby to zmienić. Chcę wyglądać kobieco i z charakterem, powiedziała.

URANIA MAJĄ MOC

Ania chciała zadbać o siebie, lepiej się poczuć i wiedziała, że ubrania mogą to zmienić. Ania świetnie trafiła bo pracuję jako Style Coach (Osobista Stylistka i Life Coach w jednym) i doskonale wiem, że ubrania, to często świetny początek na drodze do większych zmian. Gdy czujemy się dobrze, pięknie, to nabieramy odwagi, aby zrobić kolejne kroki, które są zdecydowanie ważniejsze od ubrań i naszego wizerunku. Ale od niego wszystko może się zacząć.

MAGIA KOLORÓW

Ania nie chciała uwierzyć, że jest typem ciepłej jesieni. Zrobiłyśmy analizę kolorystyczną z której wynikało, że właśnie ta pora roku oferuje dla niej niesamowity wybór kolorystyczny. Długo się opierała ale dałam jej do przymierzenia śliwkową ramoneskę a pod spód top w kolorze butelkowej zieleni. Ania patrzyła na siebie w lustrze i nie mogła uwierzyć. Uśmiechała się sama do siebie i mówiła: to niemożliwe.

LICZY SIĘ TWÓJ CHARAKTER

Bo Ania chciała mieć charakter również w wyglądzie. Musiałam się dowiedzieć, co to oznacza dla niej zanim zaproponowałam skórzaną kurtkę w połączeniu z krótką, sztruksową spódnicą. Do tego dobrałyśmy mocne buciory i charakter Ani został uwidoczniony na zewnątrz. Patrzyła w lustro z niedowierzaniem.

Wybrałyśmy kilka zestawów tak, aby Ania zmieściła się w zaplanowanym budżecie wciąż opierając się na odpowiednich dla niej kolorach, fasonach i zdefiniowanym stylu. Po każdym takim dniu czuję, że jestem Osobistą Stylistką od urodzenia. Bo potrafię odnaleźć to, czego kobiety potrzebują i to z kolei daje mi ogromną moc i radość.

Warto zainwestować w choćby jedno takie spotkanie ze stylistką, aby odmienić każdy swój dzień. To niesamowite jak wiele zmienia piękny wygląd. Ania prostowała się patrząc na siebie w lustrze. Prostowała plecy ale i uśmiech nie schodził z jej twarzy.

Czy można sobie wymarzyć lepszy efekt?

Ściskam,

Justyna Krawczyk

Autorka tekstu: Justyna Krawczyk, pierwsza w Polsce licencjonowana Style Coach, osobista stylistka i life coach w jednym. Absolwentka Style Coaching Institute w Londynie. Właścicielka marki Jak Być Szczęśliwą Kobietą oraz New Style Academy (Szkoła Stylistek).