Zbliża się czas podsumowań. W tym roku działo się dużo w kulturze i muzyce. Dzisiaj prezentujemy najlepsze seriale, które polecamy.

Fanów Netflixa jest mnóstwo i my również się do nich zaliczamy. To tam znajdujemy najlepsze seriale na domowe seanse filmowe.

Nasz numer 1 to Dom z Papieru.

Hiszpańska produkcja, która doczekała się dwóch sezonów porywa od pierwszych chwil oglądania. Już nie możemy się doczekać trzeciej serii, która ponoć już w produkcji. Ośmioro przestępców barykaduje się z zakładnikami w hiszpańskiej mennicy. W międzyczasie geniusz wśród złodziei manipuluje policją, by zrealizować swój plan. Nie zdradzamy szczegółów, ale uwierzcie, że warto.

Black Mirror

Mroczny i satyryczny sposób skupia się na tematach, które dotyczą współczesnego społeczeńswa, szczególnie na negatywnych konsekwencjach rozwoju nowych technologii. Każdy odcinek to osobna historia niepowiązana z innymi epizodami. Akcja toczy się w alternatywnej teraźniejszości albo bliskiej przyszłości.

Pod powierzchnią – serial TVN

Opowieść o czwórce bohaterów. Każdy z nich zmaga się ze swoimi problemami, lękami czy słabością. Bartek (Bartłomiej Topa) jest dyrektorem szanowanego liceum i wspólnie z Martą (Magdalena Boczarska), nauczycielką języka polskiego, tworzą pozornie kochające się małżeństwo. Traumatyczne przejścia powodują, że para przeżywa poważny kryzys. Czy uda im się uratować swój związek przed rozpadem?

The Crown

Historia angielskiej rodziny królewskiej wciąga momentalnie. Czekamy na kolejny sezon.

 

Chyłka – Zaginięcie

Serial TVN PLAYER, w roli głównej Magdalena Cielecka i plejada najlepszych polskich aktorów: Szymon Bobrowski, Katarzyna Warnke, Bartłomiej Żurawski, Jacek Koman, Filip Pławiak, Piotr Stramowski. Bezkompromisowa mecenas Joanna Chyłka broni rodziców podejrzanych o porwanie własnego dziecka.

W Toruniu pojawiła się nowa atrakcja, zobacz tutaj.