Na polskim rynku pojawia się wiele nowości do pielęgnacji jamy ustnej. Co wybrać, czym kierować się przy ich wyborze? Naszym odkryciem są pasty ziołowe marki Himalaya Herbals, które na stałe zagościły w naszych łazienkach, a do ich użycia przekonało się wielu naszych znajomych.

Co pierwsze zwraca naszą uwagę? Ich rewelacyjna ziołowa formuła, która oparta jest na naturalnych, w 100% roślinnych i starannie wyselekcjonowanych składnikach aktywnych, które zapewniają naszym zębom i dziąsłom pełną, 12-godzinną ochronę. Pasty ziołowe Himalaya dzięki zawartości wyciągu z rośliny Miswak pomagają zapobiegać krwawieniu dziąseł i zapewniają ich ochronę. Nie zawierają glutenu i prabenów. W ofercie marki z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Ziołowa pasta do zębów Complete Care

Ziołowa pasta do zębów Complete Care, która zadba o to, żeby dziąsła pozostały zdrowe i odporne. Formuła Gum Expert z ekstraktami z drzewa arakowego, neem i granatu, zapobiega stanom zapalnym, redukuje krwawienie oraz chroni dziąsła.

Pasty ziołowe Himalaya Herbals na stałe zagościły w naszej łazience

Pasty ziołowe Himalaya Herbals na stałe zagościły w naszej łazience

Ziołowa pasta do zębów Sparkly White

Szczególnie polecamy pastę Sparkly White, która dzięki innowacyjnej Technologii Enzymów Roślinnych z ananasa i papai w łagodny sposób wybiela zęby bez chemicznych wybielaczy. Doskonałe składniki min. ekstrakt z drzewa arakowego oraz inne naturalne składniki zawartych w tej paście pomagają w redukcji krwawienia i stanów zapalnych dziąseł.

Ziołowa pasta do zębów Sensi-Relief

Ziołowa pasta do zębów Sensi-Relief, bazuje na technologii zaawansowanej fito protekcji. Ekstrakty ze szpinaku i skorupek migdałów zapewniają szybką ulgę, jeśli zęby są nadwrażliwe. Drzewo arakowe, oraz inne naturalne składniki pomagają zredukować krwawienie, przez co dziąsła pozostają zdrowe i chronione.

Ziołowa pasta do zębów Mint Fresh

Ziołowa pasta do zębów Mint Fresh zawiera odświeżającą miętę oraz indyjski koper, które zapobiegają nieświeżemu oddechowi i zapewniają długotrwałą świeżość. Ekstrakty z drzewa arakowego oraz inne naturalne środki czyszczące zadbają o to, by dziąsła były zdrowe i odporne na podrażnienia oraz stany zapalne.

 

Pasta do zębów Dental Cream

Rewelacyjna pasta ziołowa z naturalnym fluorem. Przeznaczona dla całej rodziny. Pasta skutecznie oczyszcza, a także chroni zęby przed paradontozą i próchnicą. Polecana jest szczególnie osobom uskarżającym się na obrzęk, krwawienie dziąseł lub nadwrażliwość zębów. Przeciwdziała nieświeżemu oddechowi!

Zobacz film pokazujący pasty botaniczne Himalaya Herbals

artykuł powstał we współpracy z marką Himalaya Herbals