Himalaya Botanique to unikalne produkty do pielęgnacji twarzy i ciała zawierające aktywne składniki pochodzenia organicznego i naturalnego. W plebiscycie Influencer’s Top będziemy oceniać złuszczający peeling do twarzy do każdego rodzaju cery.

 

Produkty Himalaya Botanique są wolne od ponad 400 syntetycznych składników, nie są testowane na zwięrzętach i nie zawierają sztucznych zapachów oraz kolorów.

Złuszczający peeling do twarzy o pojemności 150 ml został opracowany przy użyciu składników takich jak orzech włoski oraz leśne jabłko. Wszystko to w celu dokładnego oczyszczenia skóry twarzy, poprzez złuszczenie martwych komórek skóry. Regeneruje skórę, pozostawiając ją promienną i gładką. W składzie znajdziemy również imbir i bazylię.

Himalaya Botanique i złuszczający peeling do twarzy

Himalaya Botanique i złuszczający peeling do twarzy

Kosmetyki mają zmysłowe, żywe, orzeźwiające i łagodzące aromaty.

Himalaya Botanique użyte są oleje tłoczone na zimno. Marka podkreśla, że używa tylko najwyższej jakości olejów pochodzących z zimnej ekstrakcji. W składzie organiczne składniki. Co za tym idzie? Używane są skuteczne certyfikowane składniki organiczne uprawiane w bogatych, naturalnie pielęgnujących glebach zgodnie z prawami natury, bez użycia toksycznych lub trwałych chemicznych pestycydów lub herbicydów.

 artykuł powstał we współpracy z Himalaya Botanique