W plebiscycie Influencer’s Top 2019 nie mogło zabraknąć produktów Braci Sadowników, które już zdobyły serca konsumentów. Bracia Sadownicy to prawdziwa historia dwóch braci: Adama i Pawła. Rodzina braci od pokoleń zajmuję się uprawą sadu w Śmiłowicach.

Bracia pokazali, że z pysznych, polskich jabłek można zrobić wszystko. No może prawie wszystko. Produkty Braci Sadowników to smak jabłek najwyższej jakości. W ofercie są zarówno jabłka, jak i ich przetwory, które nie zawierają dodatku cukru. Można wybierać miedzy świeżym, musującym, gęstym, a tłoczonym jabłkiem.

Jednym z produktów Braci Sadowników nominowanych  w plebiscycie Influencer’s Top 2019 jest „Gęste Jabłko” jabłko – mango – brzoskwinia.

Bracia Sadownicy „Gęste Jabłko” jabłko - mango - brzoskwinia

Bracia Sadownicy „Gęste Jabłko” jabłko – mango – brzoskwinia

„Gęste Jabłko”  jabłko – mango – brzoskwinia Braci Sadowników to wyjątkowe smoothie – stworzone na bazie przecieru oraz naturalnego, tłoczonego soku jabłkowego z dodatkiem przecierów z mango i brzoskwini, bez dodatku cukru.

Mango i brzoskwinia idealnie dopełniają smak jabłek. Jest to propozycja dla tych, którzy lubią odrobinę egzotyki na co dzień.

Smoothie Braci Sadowników to gęsty, kremowy, mocno owocowy – mix smaku i zdrowia – dodaje energii i syci na długo. Ma prosty skład i co ważne nie zawiera dodatku cukru, ale również barwników czy aromatów. Źródłem jego esencjonalnego smaku są wyłącznie tłoczone na zimno owoce i warzywa.

„Gęste Jabłko” warto mieć zawsze „pod ręką” – to wygodna przekąska w dowolnym momencie dnia – jako drugie śniadanie do szkoły, lekki lunch w pracy, przekąska po treningu, a nawet – zdrowy zamiennik deseru. Dostępne jest w szklanej butelce z zamknięciem typu twist-off. Jest lekko pasteryzowane, co jest gwarancją bezpieczeństwa przy zachowaniu walorów smakowych świeżych owoców.

artykuł we współpracy z Bracia Sadownicy