Ze zdrową i wybornie smaczną radością prezentujemy kolejnego Partnera nominowanego w Plebiscycie Influencer’s TOP 2019 – Protein Factory. Temat dla wielu z nas bardzo na czasie, bo to jednocześnie zdrowe odżywianie, ale i czyhająca tuż za rogiem wiosna przypomina, by pomyśleć o własnej figurze i powalającym blasku.

Dlaczego Protein Factory?

Białko jest podstawowym budulcem naszego ciała. Dieta bez odpowiedniej ilości białka z wysokiej jakości zródeł z góry skazuje Nas na porażkę w dążeniu do zmian naszej sylwetki. Jednym słowem, jeśli chcesz dobrze wyglądać i cieszyć się zdrowiem Twoja dieta musi być bogata w białko.

Zaskakujące menu z trzech światowych kuchni: polskiej, włoskiej i bałkańskiej

Oferta Protein Factory to 4 pełnowartościowe posiłki składające się z najwyższej jakości białek, węglowodanów oraz tłuszczy. Wiele firm stosuje tzw. ”tanie chwyty” proponując jako posiłek ciastka czy jogurty. Protein Factory bazuje na zdrowych, wysoko energetycznych, ale przede wszystkim pysznych posiłkach. Skupia się na prawidłowym odżywianiu organizmu zapewniając mu energię na cały dzień. Co ważne – ta dieta nie oszukuje żołądka! Dzięki Protein Factory zjesz 4 pełnowartościowe, sycące posiłki, które w pełni zaspokoją twój głód.

Protein Factory

Protein Factory

Demonizowana kolacja? Oczywiście

Protein Factory stawia (na) kolacje! Pożywna kolacja jest równie ważna jak śniadanie. Często rezygnujemy z kolacji na rzecz przekąski czy tzw. małego co nieco na ząb. Nie zdajemy sobie sprawy jak bardzo cierpi na tym nasz metabolizm. Podczas snu organizm regeneruje się zużywając przy tym mnóstwo energii. Jeśli nie dostarczymy jej z odpowiedniego posiłku nasze ciało pobierze energię z najłatwiej dostępnego źródła…. Jeśli myślicie że z tłuszczu – to jesteście w błędzie! Otóż organizm zaczyna w pierwszej kolejności zjadać mięśnie! I w ten o to prosty sposób możecie zapomnieć o zdrowiu i idealnej sylwetce.

Z Protein Factory zapomnisz o monotonni, możesz wybrać swój catering z kuchni polskiej, włoskiej czy bałkańskiej. Jak mówią twórcy tego niesamowitego przedsięwzięcia “My gotujemy! Wybór należy do Ciebie! “.

Dzięki diecie Protein Factory – nie popełnicie żadnej pomyłki żywieniowej

https://www.instagram.com/proteinfactorydiet/

https://www.facebook.com/proteinfactorydiet/

artykuł we współpracy z Protein Factory