W obecnym świecie każdy z nas jest bardzo zabiegany, na wszystko brakuje nam czasu. Odruchowo szukamy rozwiązań, które pomogą nam go zaoszczędzić. Szybko i wygodnie płacimy telefonami, wakacje czy wizytę u kosmetyczki rezerwujemy on Line. My również należymy do tego grona. Według wielu badań ten trend przechodzi również na sposób dokonywania zakupów, dzięki czemu sprzedaż w sklepach internetowych wzrasta.

Nasze zakupy robimy na tzw. platformach sprzedażowych, gdzie mamy dostęp do wielu marek jednocześnie. Szybko i wygodnie wybieramy np. rozmiar obuwia, kolor czy pożądany fason i otrzymujemy natychmiast wiele propozycji. Tak zaoszczędzony czas, możemy przeznaczyć na spędzenie go z najbliższymi czy zaległą książką.

Świetnym i wygodnym rozwiązaniem jest platforma eobuwie.com.pl, naszym zdaniem lider rynku ecommerce w Polsce, w którym znajdujemy marki popularne ale również premium. Tak było w przypadku gdy wybieraliśmy obuwie na zimę.

Istnieje jednak ryzyko, że robiąc zakupy w internecie możemy nie trafić z rozmiarem. Kiedy jednak tak się wydarzy eobuwie.com.pl ma idealne rozwiązanie. W największych miastach w Polsce eobuwie.com.pl uruchomiło system esize.me, który jest przełomem w dobieraniu butów.

To system, który rekomenduje odpowiedni rozmiar buta na podstawie indywidualnego skanu 3D stóp. Jak działa mechanizm? Na dedykowanej wyspie w centrach handlowych wystarczy w kilka chwil zeskanować swoje stopy. Usługa esize.me porównuje model 3D stóp użytkownika z dziesiątkami tysięcy modeli butów 3D, dostępnych w eobuwie.com.pl. Dzięki najbardziej nowatorskim technologiom pomaga z bardzo dużą trafnością dobrać buty pasujące do anatomicznego kształtu stopy klienta. System wskazuje rozmiar z prawie uwaga 500 marek obuwia.

Taki skan jest darmowy!

 

To bardzo proste rozwiązanie dla wszystkich. Wystarczy podczas konwencjonalnych zakupów np. z rodziną w miłej atmosferze zeskanować nasze stopy. Przykładowo dziecko zdejmuje buty, staje na skanerze i po chwili mamy pokazany model 3D jego stóp. Każdy z nas wie, jak bardzo czasochłonny jest, wybór butów w sklepach w tym dla większej liczby osób, a zwłaszcza w przypadku dzieci, które są często niecierpliwe.

Aplikacja pokazuje nacisk buta na konkretne fragmenty stopy i rekomenduje wybrane modele. Możemy w kilku kliknięciach zapisać ten skan i połączyć z kontem użytkownika na eobuwie.com.pl. Wówczas otrzymujemy pomoc w trafnym wyborze butów.

Nie ukrywam, że lubimy eksperymentować z modą, podpatrujemy najnowsze trendy i tak było właśnie tym razem. Początek roku był dla nas jednak intensywny, czasu brak i decyzje zakupowe zostały podjęte na ostatnią chwilę. Ferie w województwie mazowieckim zaczynały się jako jedne z pierwszych. Nasz kierunek w tym roku padł na Włochy pełne śniegu!

Najpopularniejszymi butami tej zimy były śniegowce. Pamiętacie? Robiliśmy ranking najfajniejszych naszym zdaniem butów na zimę, tutaj link.Wybrałyśmy modele od Moon Boot i Tamaris, które mają bardzo odmienną rozmiarówkę. Aby uniknąć złego dobrania obuwia skorzystałyśmy właśnie z platformy esizeme w Centrum Handlowym Promenada.

A teraz zobaczcie wybrane modele.

Moon Boots model Monaco Low Fur

Marka jest z nami od lat, a ich buty doskonale sprawdzają się na zimą. Przystosowane do niskich temperatur śniegowce Moon Boots. Ciepło utrzymuje wewnętrzna wyściółka – futerko, kożuch syntetyczny, materiał, ocieplenie. Dodatkową izolacje stanowi wkładka, to futerko, ocieplenie. Trwała podeszwa o dobrej przyczepności to wysokogatunkowe tworzywo. Tutaj znajdziesz link do ich zakupu.

 

I nasz nowy wybór to trapery Tamaris.

Biały kolor wrócił do łask. Solidnie wykonany model od Tamaris. Cholewka typowa dla fasonu, dominuje skóra naturalna – nubuk, zamsz. Wnętrze gwarantuje wygodę noszenia, to futerko, ocieplenie. Antypoślizgowa podeszwa z traperem to wysokogatunkowe tworzywo. Buty wzbogacono o technologię Removable Footbed. Ten fason dobrze sprawdza się na wielu zróżnicowanych podłożach.