Laboratorium Kosmetyczne Joanna to dynamicznie rozwijająca się polska firma działająca na rynku od ponad 35 lat. Swoją działalność rozpoczęła od produkcji kosmetyków do pielęgnacji włosów. W 2007 roku poszerzyła asortyment o produkty do pielęgnacji ciała. Obecnie w swoim portfolio posiada ponad 500 produktów i jest wiodącym graczem na rynku koloryzacji, depilacji oraz peelingów myjących.

Laboratorium Kosmetyczne Joanna została nominowana w naszym plebiscycie z peelingiem do ciała z ekstraktem z konopi z z linii Joanna Botanicals For Home Spa. To linia produktów do kompleksowej pielęgnacji ciała o nieoczywistym zapachu konopi. Są to kosmetyki o działaniu silnie nawilżającym i regenerującym, idealne dla skóry młodej, dla której nawilżanie jest najważniejsze w pielęgnacji.

Joanna BOTANICALS For Home Spa

Peeling do ciała z ekstraktem z konopi

200g/12 zł

Drobnoziarnisty wygładzający peeling do ciała z naturalnymi drobinkami (pestki moreli). Delikatnie złuszcza martwy naskórek, oczyszcza skórę i poprawia jej koloryt. Pozostawia skórę gładką, pełną zdrowego blasku i pachnącą. W recepturze peelingu zawarty jest ekstrakt z konopi o działaniu nawilżającym.

Laboratirum Kosmetyczne Joanna - peeling do ciała z ekstraktem z konopi

Laboratirum Kosmetyczne Joanna – peeling do ciała z ekstraktem z konopi

Misją Spółki jest specjalizacja w produkcji kosmetyków, które w pełni zaspokajają potrzeby konsumentów w zakresie szeroko rozumianej pielęgnacji włosów i ciała. Markę Joanna charakteryzuje zaufanie, jakość poparta badaniami aplikacyjnymi oraz elastyczność i nowoczesność. Stale przyglądamy się trendom rynkowym, śledzimy najnowsze osiągnięcia kosmetologii oraz odpowiadamy na oczekiwania naszych Klientów, dostarczając im produkty charakteryzujące się wysoką jakością oraz przyjazną ceną.

artykuł powstał we współpracy z Laboratorium Kosmetyczne Joanna