Kawa, czy herbata? Dla Mokate nie ma problemu! Jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek została nominowana do plebiscytu Influencer’s Top 2019 z produktem Loyd Yerba Mate. To tradycyjny napój Indian Guarani i Keczua (caá mati), otrzymywany jest z liści ostrokrzewu paragwajskiego. Pomaga znosić upały i znakomicie orzeźwia. Jest doskonałym sojusznikiem w walce ze zmęczeniem i pobudza intelekt.

Zwyczajowo napój Yerba Mate przyrządzany jest w specjalnym naczyniu zwanym mate, wykonanym z tykwy, ceramiki lub drewna. Napar pije się przez specjalną rurkę, zakończoną sitkiem, zwaną bombillą – często bogato zdobioną. Niestety zaparzanie w tradycyjny sposób nie jest zbyt wygodne i wymaga specjalnego wyposażenia, a i smak czystej Yerba Mate dla większości konsumentów jest trudny do zaakceptowania.

Jednak LOYD zawsze poszukuje innowacyjnych rozwiązań dla swoich Konsumentów, dlatego jako pierwszy wprowadził do sprzedaży Yerba Mate w formie torebek ekspresowych w kształcie piramidki. Z kolei osoby podchodzące z ostrożnością do egzotycznego smaku ostrokrzewu paragwajskiego docenią znakomite, owocowe aranżacje.

Loyd Yerba Mate

Loyd Yerba Mate

Gwarancją wysokiej jakości mandarynkowej Yerby jest precyzyjna selekcja najwyższej jakości liści ostrokrzewu paragwajskiego, a następnie wzbogacenie go owocem mandarynki.

Naszą uwagę zwróciliśmy na Piramidki LOYD, w których zamknięta została Yerba Mate. Są one wykonane z naturalnych surowców pochodzenia roślinnego, co oznacza że są one w pełni biodegradowalne i ulegają całkowitemu rozpadowi nie obciążając środowiska.

Marka jest aktywna w social mediach

https://www.facebook.com/LOYDPL/

https://www.instagram.com/loyd_pl/

 

artykuł powstał we współpracy z marką Loyd