Podczas naszej wyprawy na designerskie targi dedykowane dzieciom natknęliśmy się na wyjątkowy produkt marki Nice Time, który znajduje entuzjastów zarówno wśród dorosłych odbiorców jak również wśród dzieci PODUCHOPUZZLE.

Tym bardziej cieszymy się, że produkty Nice Time zostały nominowane w Plebiscycie Influencer’s TOP 2019. PODUCHOPUZZEL to elastyczna, piankowa poducha w kształcie puzzla w obszyciu z barwnych materiałów z elementami rozciągliwego, oddychającego poliestru na bokach, który ułatwia zdejmowanie pokrowca do prania.

Pojedynczy poduchopuzzel jest wycięty z kwadratu o boku dł. 50 cm i ma wysokość 10 cm. Samodzielnie może stanowić wygodną pufę, a kilka poduchopuzzli złączonych ze sobą daje ogrom możliwości! Można z nich w prosty sposób ułożyć materac, zagłówek przy łóżku, matę dla dziecka. Poduchopuzzle układają się zarówno w poziomie jak i w pionie dając możliwości przestrzennego zaaranżowania przestrzeni, co szczególnie doceniają dzieci.

A jakie one są funkcjonalne! Przechowując poduchopuzzle najłatwiej ułożyć je w efektowny stosik – nie zajmą w ten sposób dużo miejsca.

PODUCHOPUZZLE podobnie jak reszta niebanalnych produktów Nice Time– tworzona jest z najwyższą starannością. Właściciele dobierają materiały wysokiej jakości i dbają o atesty. Każdy pokrowiec jest szyty ręcznie.

PODUCHOPUZZLE szyte są w wersji obustronnej – wtedy obszywane są obustronnie bawełnianym pokrowcem (może być również wodoodporny) w dowolnej kolorystyce lub wzorze. Ta wersja jest dedykowana do użytkowania w pomieszczeniach. Te poduchopuzzle mogą być również na życzenie Klienta ozdobione dedykowanym nadrukiem (sitodruk lub druk sublimacyjny).

Druga opcja to poduchopuzzle jednostronne – spodnia część jest w nich wzmocniona materiałem umożliwiającym używanie poduchopuzzli na zewnątrz np. w trakcie garden party, gdy zabrakło miejsc do siedzenia dla gości.

Nice Time to nie tylko PODUCHOPUZLE!

Otóż mamy dla Was nowość! Steve Jobs wynalazł kultowy telefon – Nice Time jego zabezpieczenie ! Dekoracyjny i dodatkowo praktyczny produkt. Niebanalne akcesorium dla wszystkich posiadaczy smartphone’ów. Oto cool kieszonka do ładowania telefonu COOLPHONE (czyt. kulfon). Kieszonka zapewnia bezpieczne ładowanie telefonu bez ryzyka jego przypadkowego uszkodzenia, nadepnięcia jeśli z braku odpowiedniego miejsca leży na podłodze. Zapobiega upadkowi z wysokości w sytuacji, gdy jest położony na śliskiej powierzchni.

Sposób w jaki używamy kulfona jest banalnie prosty: wystarczy podłączony do zasilacza telefon włożyć do kieszeni z przodu kulfona, a wtyczkę umieścić w gniazdku uprzednio przekładając ją przez specjalny otwór.

Kulfona warto zabrać ze sobą w podróż! Przyda się w poczekalni dworcowej, na lotnisku, w samolocie czy hotelu.

Dyskretny! Jeśli nie jest akurat używany, należy go złożyć na pół i zapiąć na ozdobny guziczek z tyłu – tak zabezpieczony nie zajmuje wiele miejsca i można mieć go zawsze przy sobie. Wzór na poszczególnych kulfonach może się różnić z uwagi na jego układ na tkaninie. Firma zawsze jednak szyje tak, aby zachować motyw przewodni w całości – to daje gwarancję, że każda kieszonka będzie niepowtarzalna!

Nas obie propozycje oczarowały. Uwielbiamy wylegiwać się z komputerm na kolanach na leżance z Poduchopuzzli wiedząc , że nasz telefon ma równie komfortowe warunki:)

http://www.nicetime.pl www.facebook.com/nicetime.sklep

artykuł we współpracy z marką Nice Time