ROSAFILO NATURA & PIĘKNO to polska marka która powstała w lutym 2018r. Od płatków róży rosnącej nad Bałtykiem zaczęła się  fascynacja wysokiej klasy naturalnymi kosmetykami. Marka Rosafilo to połączenie natury i piękna. Tym bardzie nam miło poinformować, że została nominowana w kategorii zdrowie i uroda w Plebiscycie Influencer’s Top 2019 z bursztynowym pilingiem cukrowym z algami mandarynkowo-waniliowym.

Każda kobieta jest wyjątkowa i kocha piękne oraz wyjątkowe produkty. Dla takich kobiet została właśnie stworzona! ROSAFILO i to co same kochamy – kosmetyki ręcznie wykonane, wysokiej jakości, piękne i naturalne. Twórcy marki chcieli, żeby każda z pań choć na chwilę przeniosła się z ich produktami do bajecznego ogrodu pełnego barw, zapachów i zdrowia.

Produkty marki ROSAFILO w swoim składzie mają certyfikowane surowce roślinne i mineralne. Głównym założeniem było podarowanie kobietom produktów które będą zarówno piękne na zewnątrz, jak i piękne wewnątrz dzięki składnikom w nich zawartych. W ofercie są pilingi do ciała, masła do ciała, sole do kąpieli oraz parówki na twarz. Naturalność, relaks, zmysłowość, luksus, jakość to wszystko co chcemy przekazać w naszych produktach.

Bursztynowy piling cukrowy z algami mandarynkowo-waniliowy Rosafilo

Bursztynowy piling cukrowy z algami mandarynkowo-waniliowy Rosafilo

Bursztynowy piling cukrowy z algami mandarynkowo-waniliowy to oparty na złocie Bałtyku, wyrafinowane, kosmetyczne rękodzieło. Zawarty w pilingu pył Bursztynowy dzięki rozdrobnieniu powoduje, że skóra w jeszcze większym stopniu wchłania dobrocenne składniki odżywcze i mineralne uwięzione w bursztynie takie jak krzem, magnez, żelazo, wapń, potas. Bursztyn pomaga w regeneracji skóry, dodaje jej energii. Poprawia zdolności immunologiczne ukrwienie oraz dotlenia ją. Dzięki temu skóra wygląda lepiej, zdrowiej, bardziej promiennie.

Nasza skóra po zastosowaniu pilingu jest odświeżona, pozbawiona martwego naskórka a co za tym idzie zregenerowana i pachnie mandarynkowo waniliową nutą.

Działanie:
– odżywcze
– regenerujące
– ujędrniające
– przeciwzmarszczkowe

Rosafilo

Rosafilo

artykuł we współpracy z marką ROSAFILO