Markę Runoland znamy od niedawna, ale zdążyliśmy już docenić jej produkty. Wśród nich są min. pyszne konfitury. Ekologiczna truskawka z nasionami chia bez dodatku cukru to jeden z najnowszych produktów z oferty firmy, który dostał nominację w plebiscycie Influencer’s Top 2019.

Powstał we współpracy z Uniwersytetem Przyrodniczym, ściśle nadzorowany i badany przez Katedrę Technologii Gastronomicznej i Żywności Funkcjonalnej oraz Katedrę Biotechnologii i Mikrobiologii Żywności. To wynik synergii nauki i praktyki, produkt maksymalnie smaczny i maksymalnie zdrowy.

Do produkcji wybrano jedynie soczyste, czerwone, nieuszkodzone, pełne witamin owoce truskawki. Towarzystwo cukru zastąpiła słodycz soku jabłkowego. Truskawkowy aromat, idealna konsystencja łączą się z unikalnym zestawem wartości odżywczych, jakie zapewnia obecność nasion chia. Wysoka zawartość błonnika pokarmowego, białka, aminokwasy i peptydy dobroczynnie wpływają na nasz organizm. Truskawkowy przysmak Runolandu to połączenie przyjemnego dla podniebienia z pożytecznym dla organizmu.

Runoland - 100% ekologiczna truskawka z nasionami chia

Runoland – 100% ekologiczna truskawka z nasionami chia

Wszystkie te tezy nie są reklamowymi hasłami rzucanymi na wiatr, każda z nich jest poparta naukowymi dowodami opracowanymi specjalnie by podkreślić wartość produktów Runoland z tej serii.

artykuł powstał we współpracy z marką Runoland