Jedna z najlepszych marek do włosów jest już na polskim rynku. W 100 procentach wegańska marka Ref została nominowana w plebiscycie Influencer’s Top 2019 z produktem Intense Hydrate. To wolny od siarczanów szampon z roślinnymi wyciągami dobranymi tak, by chronić, wzmacniać i nawilżać włosy. W rezultacie fryzury stają się gładsze, bardziej sprężyste, odżywione oraz nasycone kolorem. Bogata w antyoksydanty i witaminy formuła penetruje dogłębnie włos, dostarczając mu długotrwałego nawilżenia oraz redukując fruwające kosmyki.

Od stycznia do grudnia nasze włosy narażone są na ciągłe przesuszanie – zimą zakładamy czapki, używamy suszarek, latem wystawiamy się na promienie słoneczne i skoki temperatur. Przesuszone włosy mają skłonność do tracenia elastyczności, puszenia się i elektryzowania. Obfite wręcz nawilżenie sprawia, że problemy te znikają w krótkim czasie, a dodatkowo włosy nabierają połysku i stają się bardziej podatne na układanie. Szampon Intense Hydrate zawiera unikalny system ochrony koloru. Marka REF dostosowała system ochrony koloru we wszystkich swoich produktach pielęgnujących i stylizujących.

Te skrupulatnie dobrane składniki, pochodzące z oleju słonecznika, połączone zostały z nowatorską technologią przeciw blednięciu koloru. To połączenie działa jak filtr ochronny przeciw promieniom UV i zabezpiecza kolor włosa, by był on długotrwale rozświetlony i błyszczący.

Szampon Intense Hydrate marki Ref Polska

Szampon Intense Hydrate marki Ref Polska

Intense Hydrate to także wzmacniające białko quinoa. Kluczem do naturalnego piękna we włosach jest ich siła, a proteiny oferują wspaniałą zdolność do ich wzmocnienia. Pośród naturalnie dostępnych protein, proteiny quinoa posiadają najszersze spektrum niezbędnych aminokwasów czerpanych z natury. Białko quinoa bierze udział w naprawie, ochronie, nabłyszczeniu i odżywieniu włosa. Quinoa jest jedną z niewielu roślin mających u podłoża kompletne źródło białka, zawiera bowiem dziewięć podstawowych kwasów oleinowych.

Szampon Intense Hydrate zawiera także organiczny olej kokosowy. Jest on od wieków znany na całym świecie jako produkt do naturalnej terapii dla włosów. Stworzony z małych i średnich łańcuchów kwasów tłuszczowych, oferuje głęboką pielęgnację z jedwabnym, gładkim i odblaskowym wykończeniem dla włosów. Olej ten używany na włosach pomaga zmniejszyć utratę protein zarówno przy zniszczonych, jak i włosach w dobrej kondycji.

Szampon Intense Hydrate marki Ref Polska

Szampon Intense Hydrate marki Ref Polska

Dlaczego REF?

Cechują nas cztery krótkie słowa: “prosty”, “naturalny”, “świadomy” i “niezawodny”. Na produkty marki REF składają się naturalne składniki, odznaczające się najwyższą skutecznością i jakością. To nie nasze przypadkowe wybory – to starannie wyselekcjonowane elementy tworzące idealną całość. Produkty REF są gwarancją najwyższych standardów wśród kosmetyków luksusowych.

artykuł powstał we współpracy z marką Ref Polska