L’biotica to spółka zajmująca się produkcją kosmetyków od 2005 roku. Preparaty powstają w laboratoriach i zakładach produkcyjnych zlokalizowanych w Polsce. Asortyment L’biotica jest dostępny w ok. 5 tys. aptek, w wiodących drogeriach sieciowych (Rossmann, Hebe, Natura) oraz sklepach zielarsko-medycznych na terenie całego kraju. Po raz drugi znalazła się plebiscycie Influencer’s Top 2019 z produktem snail mask – maska ze śluzem ze ślimaka.

Luksusowa MASKA ZE ŚLUZEM ŚLIMAKA to profesjonalny zabieg do samodzielnego wykonania w domu. Występuje w postaci tkaniny silnie nasączonej serum z wysoką zawartością składników aktywnych.

Maska ze śluzem slimaka L'biotica

Maska ze śluzem slimaka L’biotica

Efekt na skórze:

– skutecznie przyspiesza regenerację naskórka

– wspiera syntezę włókien fibroblastów: kolagenu i elastyny

– naturalny lifting dla skóry

Śluz ślimaka, dzięki silnym właściwościom rewitalizującym, posiada zdolność błyskawicznej odbudowy naskórka. Jest bogatym źródłem naturalnego kolagenu, elastyny, allantoiny i witamin. Metamorfoza skóry oparta na potwierdzonym działaniu regenerującym śluzu ślimaka. Chroni skórę przed czynnikami powodującymi starzenie, wygładza zmarszczki. Natychmiastowy zastrzyk odżywienia i nawilżenia dla skóry suchej, pozbawionej elastyczności.

Efekt widoczny już po pierwszym użyciu – skóra jest dogłębnie zregenerowana, nawilżona.

artykuł powstał we współpracy z L’biotica