Czego potrzeba zabieganym mieszkańcom miast, którym dojazdy do pracy czy szkoły zabierają zbyt wiele czasu? Szybkości przemieszczania się, niezależności, a dodatkowo także przyjemności z jazdy. Mamy przed oczami obraz amerykańskiego snu. Gość na swym motocyklowym rumaku, opaska na czole, kurtka ramoneska. Jedzie przed siebie, patrzy w dal, w tle leci wyraźnie nuta Steppenwolf: Born to be wild.

Odpal silnik i jedź na autostradę szukając przygody” – kto może to zapewnić? Witamy w plebicycie Influencer’s Top 2019 markę Blinkee.city w kategorii styl.

Blinkee.city, czyli marka oferująca elektryczne pojazdy, do wynajęcia na minuty! Oferuje możliwość swobodnego wypożyczania skuterów elektrycznych. Wszystko przez aplikację mobilną! Wystarczy tylko kilka sekund, twój smartfon i możesz ruszać w ekscytującą podróż! Weź w dłoń swojego smartfona, odpal aplikację Blinkee.city, znajdź najbliższy skuter – to wystarczy.

Blinkee.city

Blinkee.city

Tak, zrób to. Zamknij świat w miłosnym uścisku. Rusz z kopyta” – Tak, z kopyta bo elektryczny silnik nie tylko nie zanieczyści środowiska, ale też udostępni ci pełny moment obrotowy od pierwszej sekundy jazdy. Lubisz moc – ustawisz od razu bieg na pozycji trzy, jeśli jesteś ostrożny – na jedynkę.

Pojazdy Blinkee.city to przyjemność przeznaczona dla każdego, niezależnie od wieku. Nasza idea zrodziła się także z chęci realizowania ekologicznej misji. Elektryczne silniki naszych pojazdów mają zielone serca, a korzystanie z nich przyczynia się bezpośrednio do zmniejszenia emisji hałasu i spalin. W ostatnim sezonie tylko warszawscy użytkownicy Blinkee.city zaoszczędzili ponad 80 ton dwutlenku węgla Ty także możesz dołączyć do naszej proekologicznej ekipy!

Wyścig z wiatrem i uczucie adrenaliny”- nie wiem jak Wy, ale my zawsze wsiadając na skuter Blinkee.city mamy uśmiech na twarzy. „Jak prawdziwe dzieci natury, jesteśmy urodzeni, urodzeni aby być dzikimi” 🙂 Na weekendową przejażdżkę, do pracy, do metra, na majówkę, do cioci, z dziewczyną, czy na mecz – bierz skuter i jedź. Szkoła, praca, dziewczyna, rodzina, wszystkie te osoby staną się bliższe dzięki nam.

Blinkee.city – to nie tylko Polska, ale i Europa. Powiedzenie Polak potrafi – zyskuje tu nowy realny kształt wymiar i przestrzeń.

Możesz korzystać do woli, ale też i zarabiać z Blinkee. Stań się dumnym krzewicielem elektryczności i posiadaczem pojazdu Blinkee.city, który oddasz w zarządzanie właśnie Blinkee.

Pijąc pinacoladę i zagryzając solonymi migdałami możesz czerpać zysk pasywny.

A co to takiego ?

Sprawdź na stronie https://blinkee.city/pl/buy-share lub napisz mail na adres buyshare@blinkee.city.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Blinkee.City

* w cudzysłowie ujęto tekst z piosenki Steppenwolf „Born to be wild”