W zeszłym tygodniu w hotelu Vienna House Mokotów odbył się event marki Arganicare. To nowy brand, który wchodzi na polski rynek kosmetyków do włosów.

Premiera Arganicare zgromadziła blogerów, influencerów, media i gwiazdy, które licznie przybyły do hotelu Vienna House Mokotów. Spotkanie poprowadziła Beata Tadla. Allaboutlife.pl był organizatorem wydarzenia.

Forumuła Argan Organic Care to olej arganowy nazywany „płynnym złotem”- wielowiekową tajemnicą Maroka, dostarczająca pożywienia  i blasku skórze głowy i włosom. Ekologicznie uprawiana, lekka i bogata w kwasy tłuszczowe i witaminę E jest doskonałym, regenerującym, orzeźwiającym i rewitalizującym, luksusowym  rozwiązaniem do pielęgnacji Spa, zapewniającym ochronę, nawilżenie i egzotyczny zdrowy  połysk. Zawiera jeden z najsilniejszych przeciwutleniaczy – tokoferol, działający jako naturalny  związek przeciwzapalny, promujący krążenie krwi i regenerację.

W skład kolekcji wchodzą serie: coconut, shea butter, silk, collagen, collagem castor oil, macadamia.

Zobaczcie, kto pojawił się podczas wydarzenia:

Beata Tadla poprowadziła konferencję Arganicare

Beata Tadla poprowadziła konferencję Arganicare

Anna Oberc

Anna Oberc

 

Sebastian Kowalczyk

Sebastian Kowalczyk

Magdalena Antosiewicz- Thirtyfashionblog

Magdalena Antosiewicz- Thirtyfashionblog

Piotr Ligienza

Piotr Ligienza

Agnieszka Kociak

Agnieszka Kociak

Mymoodbook - Ula Woźniakowska

Mymoodbook – Ula Woźniakowska

Tego dnia na gości czekała trycholog- Iwona Zagórska, każda z obecnych osób mogła przebadać stan skóry włosów

Tego dnia na gości czekała trycholog- Iwona Zagórska, każda z obecnych osób mogła przebadać stan skóry włosów

Seria Coconut

Niezwykła linia do pielęgnacji włosów z olejkiem arganowym i kokosowym, stworzona w celu odżywienia i nawilżenia  włosów. Zaprojektowana, aby zachować równowagę nawilżenia  naskórka włosa, a także poprawić spójność skóry i dbać o  elastyczność Twoich włosów. Nawilża, regeneruje, pomaga  wzmacniać włosy i intensyfikować wzrost, zapewniając włosy  lśniące i pełne objętości.

Seria Shea Butter

Wyjątkowo skomponowana linia do nawilżania włosów głęboko odżywia i rewitalizuje, chroniąc je przed szkodliwymi  czynnikami środowiskowymi. Wzbogacony certyfikowanym  organicznym olejem arganowym dla najwyższego odżywienia i ochrony, oraz Masło Shea w celu nadania miękkości  i utrzymania nawilżenia.

Seria Macadamia

Linia stworzona w celu maksymalnego nawilżania, naprawy i pielęgnacji suchych i zniszczonych włosów,  nasycone certyfikowanymi organicznymi olejkami  arganowym i macadamia w celu głębokiej regeneracji,  ożywienia, wzbogacenia i ochrony włosów. Specjalnie opracowana mieszanka certyfikowanych  ekstraktów organicznych, olejków i składników  odżywczych dla utrzymania nawilżenia, elastyczności i miękkości.

Seria Collagen

Wzbogacony olejem arganowym i białkiem  kolagenowym, ta bardzo rzadka seria do pielęgnacji  włosów ma za zadanie dbać o włosy. Odbudowuje  głęboko uszkodzoną strukturę zdrowych i zniszczonych  włosów i pomaga zregenerować włosy od wewnątrz. Zapewnia włosom beztłuszczowe, głębokie odżywienie i zrównoważone nawilżenie, dzięki czemu ta seria chroni  włosy przed trudami dnia codziennego, które wpływają  na jakość włosów, pomagają odzyskać zdrowy i silny  wygląd.

Seria Keratin

Charakterystyczna formuła przeznaczona do odżywienia  i nawilżenia włosów oraz przywrócenia ich witalności.  Wzbogacony w keratynę, pierwotne białko włosów, które wiąże się z poszczególnymi włosami, odnawia  wewnętrzną siłę włosów, regeneruje ich strukturę i pomaga przywrócić utracone białko keratyny.

Seria Silk

Z aktywnym jedwabnym białkiem i olejem arganowym, została stworzona aby natychmiast  nawilżać, odbudowywać i rozplątywać włosy. Połączenie  tych ważnych składników utrzymuje włosy w idealnej  kondycji oraz pełne blasku.

Seria Castor Oil

Połączenie w linii Ricin dwóch aktywnych olei arganowego i rycynowego, daje maksymalny efekt  zdrowych i mocnych włosów. Olej arganowy  odpowiedzialny za silne nawodnienie i regeneracje  włókiem włosów oraz olej rycynowy, który zawiera kwasy  tłuszczowe oraz kwasy omega 6 i 9, które stymulują wzrost nowych włosów, wzmacniają, naturalnie zagęszczają. Poprawiają także jakość i elastyczność włosów, które wydają się bardziej elastyczne, lśniące i zdrowe.

 

wszystkie produkty są dostępne w sklepie www.arganicare.pl