Zastanawiasz się czy lepiej zostać w bloku, czy może przeprowadzić się do domu jednorodzinnego? Przeczytaj, co sprawia, że mieszkanie w domu jednorodzinnym jest wygodniejsze. Po lekturze tekstu – nie będziesz chciał już mieszkać w bloku.

  1. Nie słyszysz sąsiadów

W bloku mieszkalnym wiesz o kłótni każdego sąsiada, słyszysz każdą spuszczoną w toalecie wodę, a dzięki wentylacji poczujesz każdy niedzielny obiad, czy każdego papierosa.. Tak samo jest z twoim życiem prywatnym. W domu jednorodzinnym trzymasz sąsiadów za płotem i nawet nie wiesz o ich obecności.

  1. Przestajesz czuć się ściśnięty

Nie bez powodu bloki są nazywane klatkami dla królików. Większa powierzchnia jest jednym z powodów, dla których ludzie przenoszą się do domów. W końcu nie musisz spać w salonie, a każde z dzieci dostaje swój pokój. Ponadto możesz pozwolić sobie na luksus posiadania gabinetu lub pokoju zabaw w domu. Wybieraj spośród domów jednorodzinnych na sprzedaż, w których każdy członek rodziny będzie się czuł komfortowo.

  1. Będziesz mieć własny ogród

Polacy to naród ogrodników. A kto nie pracuje w ziemi, uwielbia grillowa

. Lub pływać w basenie i opalać się. Spełnisz wszystkie te pragnienia w domu jednorodzinnym. Nawet mały dom ma ogród. Wreszcie będziesz mógł kupić dzieciom basen ogrodowy lub trampolinę ogrodową. Możesz kupić te rzeczy w OBI lub IKEA

  1. Zaprojektujesz go zgodnie z własnym życzeniem

Przy zakupie nieruchomości możesz wybierać spośród różnych typów domów. Domy nie są tak jednolite jak mieszkania prefabrykowane. Ponadto możesz przekształcić dom na swój własny sposób. Jeśli tego potrzebujesz, nie ma problemu, aby zmienić wewnętrzną przestrzeń lub ja powiększy

.

  1. W domu jednorodzinnym możesz pracowa

W przeciwieństwie do mieszkania, możesz założyć firmę w domu. W takim przypadku mieszkanie musiałoby zostać zatwierdzone do użytku innego niż mieszkalne. Ten obowiązek nie jest już wymagany w domu jednorodzinnym. Ponadto możesz rozliczy część kosztów prowadzenia domu w kosztach działalności.

artykuł we współpracy z Twoja-gazetka.pl