Uwielbiamy nowe produkty i projekty. Szukamy nowości rynkowych, testujemy! W taki sposób znaleźliśmy markę COLDY. To niezwykły produkt, który ma również funkcję podgrzewającą. Dystrybutorem marki jest firma, która zajmuje się dystrybucją renomowanych kosmetyków.Dzięki temu, że słuchają opinii swoich klientów narodził się pomysł, aby stworzyć produkt uniwersalny. Marka została nominowana w plebiscycie Influencer’s Top 2019.

To urządzenie, które znajdzie zastosowanie w wielu codziennych sytuacjach – w pracy, podczas wypoczynku, w podróży. Pozwala na utrzymywanie zawartości w formie schłodzonej bądź podgrzanej – zależnie od potrzeb! Nieprzeciętne wzornictwo, kompaktowa wielkość i możliwość podpięcia pod wtyczkę samochodową – urządzenie ma ogromny potencjał!

Mini lodówka Coldy szczególnie polecana jest do zastosowania w gabinetach kosmetycznych, gdzie konieczność przechowywania preparatów w odpowiednich warunkach termicznych, ma kluczowy wpływ na ich trwałość i skuteczność działania. Z łatwością wykorzystasz ją także w warunkach biurowych, dostarczając nie tylko schłodzonych napojów ale także dań w wersji podgrzanej, dostępnych praktycznie w każdym pomieszczeniu.

Produkt oferowany jest w kilku wariantach pojemności. Zależnie od potrzeb oraz warunków lokalowych, możesz dopasować model, który idealnie będzie odpowiadał oczekiwaniom.

Lodówka COLDY

Lodówka COLDY

Funkcja chłodzenia oraz podgrzewania daje nieograniczoną swobodę użytkowania.

Mini lodówki dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych obudowy, w związku z czym, będą pasować zarówno do ultra kobiecego wystroju salonu kosmetycznego jak i męskiej przestrzeni warsztatu samochodowego. Innowacyjny design sprawia, że element typowo funkcjonalnego wyposażenia, stanie się jednocześnie istotną ozdobą wnętrza.

Każda lodówka posiada przewód zasilający do podłączenia w pomieszczeniach oraz do gniazda samochodowego. Modele z rączką są łatwe do przenoszenia i szczególnie dobrze sprawdzą się podczas podróży.

Intuicyjna obsługa, łatwa do utrzymania w czystości powierzchnia oraz kompaktowe rozmiary urządzenia, zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Jeden przełącznik zmienia funkcję chłodzenia na grzanie.

Sprawdź, jak możesz wykorzystać mini lodówkę z podgrzewaczem Coldy klikając TUTAJ.

W domowym zaciszu

2 w 1 – design i funkcjonalność

Wychodzisz na przydomowy taras? Planujesz pracę w garażu lub wypoczynek w zaciszu sypialni? Pomyśl jak komfortowo możesz spędzić ten czas, mając pod ręką zawsze odpowiednio schłodzony napój o ulubionym smaku bądź posiłek, który będzie ciepły, niezależnie od tego, kiedy zdecydujesz się go spożyć. Mini lodówka jest łatwa do przeniesienia, zmieści się w każdym wnętrzu i sprawi, że nie będziesz musiał co chwilę wychodzić do kuchni, po napój czy przekąskę.

 

Prawidłowe przechowywanie kosmetyków i leków

Prowadzisz salon kosmetyczny czy gabinet medycyny, które wymagają przechowywania preparatów we właściwej, niskiej temperaturze. Zainwestuj w tę designerską mini lodówkę i wyposaż się na każdą ewentualność. Możesz ją wykorzystywać także do schładzania napojów i posiłków bądź ich podgrzewania (utrzymywania w pożądanie wysokiej temperaturze). W przestrzeni biurowej oraz wszelkiego typu punktach usługowych funkcjonalność ta, znacząco podniesie komfort pracy. Lodówka idealnie sprawdzi się w pomieszczeniach biurowych, w halach magazynowych i wszelkich innych pomieszczeniach, w których spędza się większość dnia.

artykuł powstał we współpracy z marką COLDY