Wystartowała druga edycja plebiscytu Influencer’s Top 2019. Jury w 6 kategoriach będzie oceniać i nagradzać najlepsze produkty na rynku. Marka Chocolissimo została nominowana z produktem choco telefon! 

Dla prawdziwych wielbicieli różnego rodzaju gadżetów, jak również entuzjastów czekolady, Chocolissimo przygotowało niebanalny prezent. Pyszny choco telefon, który został wykonany z najwyższej jakości czekolady. Ten słodki gadżet będzie super pomysłem na zabawny prezent dla każdego małego i dużego.

Historia marki Chocolissimo związana jest z ciągłymi podróżami, odkrywaniem kilkusetletniej tradycji związanej z produkcją czekolady oraz eksperymentowaniem ze smakiem i łączeniem składników. Wśród wielu znakomitych produktów czekoladowych premium, powstała koncepcja stworzenia unikalnej kolekcji zawierającej najlepsze i najciekawsze smakowe produkty, w których dbałość o szczegóły została rozciągnięta do granic możliwości, a efekt końcowy tworzy perfekcyjną treść podaną w doskonałej formie.

Pyszny czekoladowy smartphone wykonany jest z najwyższej jakości belgijskiej czekolady, zamknięty w stylizowanym białym opakowaniu. Ten słodki telefon jest świetną okazją na zabawny prezent dla każdego wielbiciela gadżetów bez względu na wiek. Jeśli szukasz idealnego upominku dla fana gadżetów, to właśnie go znalazłaś/-eś. Wykręć komuś słodki… prezent!

Chocolissimo i choco telefon

Chocolissimo i choco telefon

 

 

Produkty marki to nie tylko jakość i smak czekolady, która przeznaczona jest dla koneserów. Chocollismo dba również o różnorodność asortymentu wiedząc, że czekolada od wieków serwowana jest na gościnnych stołach, jest formą wyjątkowych upominków oraz konsumowana jest dla zaspokojenia własnych pragnień. Dlatego też, oferuje ok. 300 smaków ręcznie robionych pralinek, czekoladę do picia w rozmaitych formach, czekoladowe fondue, ręcznie wylewane tafle czekoladowe łączące oryginalne smaki i zapachy, rozmaite rodzaje trufli, owoce w czekoladzie – to tylko niektóre z niezliczonych czekoladowych propozycji.

artykuł powstał we współpracy z marką Chocolissimo