Home&you to jedna z marek BBK S. A., obejmująca salony z wyposażeniem wnętrz i innymi dodatkami do domu. To także szeroki wybór akcesoriów i tkanin do dekoracji salonu, kuchni i jadalni, sypialni oraz łazienki.

Marka była nominowana w pierwszej edycji Influencer’s Top 2019 i jest również w kolejnej, tym razem z kocem Fluffypons, który już niebawem trafi do naszego jury.

Home&you ma w swojej ofercie wiele ciekawych dodatków wyposażenia wnętrz

Home&you ma w swojej ofercie wiele ciekawych dodatków wyposażenia wnętrz

Koc Fluffypons jest ciepły i niezwykle miękki, dzięki czemu doskonale otuli Cię podczas leniwych, jesienno-zimowych wieczorów. Materiał na dwóch krótszych brzegach wieńczy urocza dekoracja w postaci puszystych pomponów wykonanych ze sztucznego futerka. Dzięki swojemu oryginalnemu wykończeniu materiał stanowić będzie nie tylko praktyczne okrycie, ale także doskonale ozdobi kanapę w Twoim salonie lub łóżko w sypialni. Spokojne barwy koca w połączeniu z miękką fakturą doskonale wpiszą się w każdą aranżację w stylu skandynawskim czy rustykalnym.

Pierwszy salon home&you powstał w 2006 roku, a w 2013 roku uruchomiono po raz pierwszy sklep internetowy marki. Obecnie home&you to sieć 147 sklepów stacjonarnych w całej Polsce

artykuł we współpracy z Home&you