Dom to miejsce, w którym odpoczywamy, coraz częściej też pracujemy. Każdy z nas dba o przetrzeń, która jest dookoła nas. Właśnie obserwując otoczenie i szukając doskonałych przedmiotów do domu znaleźliśmy sklep YourHomeStory, ktory właśnie został nominowany w plebiscycie Influencer’s Top 2019 z atomizerem BAO.

Sklep YourHomeStory powstał z miłości do pięknych oraz użytecznych elementów wyposażenia wnętrz. W swojej ofercie posiada zarówno tekstylia domowe (wzorzyste narzuty, miękkie i puszyste koce, gładkie, przyjemne w dotyku pościele), jak i akcesoria kuchenne. Wykonane z najwyższą dbałością oraz starannością o szczegóły produkty, znakomicie uzupełnią wystrój nowoczesnych oraz klasycznych aranżacji wnętrz.

zdjęcie @karolina.tamtutaj Instagram

zdjęcie @karolina.tamtutaj Instagram

Marka wyznaje zasadę : u nas dostawa i zwrot są darmowe. Twój dom. Twoje zasady. Twoja historia. YourHomeStory.

Atomizer Bao - YourHomeStory, zdj. @sylwiasku instagram

Atomizer Bao – YourHomeStory, zdj. @sylwiasku instagram

Atomizer BAO to nie tylko ciekawy element wyposażenia wnętrza, ale też sprytne urządzenie, które wspaniałym zapachem wypełni całe pomieszczenie. Jego obsługa jest niezwykle prosta – wystarczy zdjąć górną pokrywę produktu, a następnie wnętrze zbiornika wypełnić wodą z dodatkiem kilku kropel ulubionego olejku eterycznego. Dyfuzor charakteryzuje się unikatowym designem, trwałością oraz odpornością na urazy mechaniczne. Ze względu na niewielki rozmiar, atomizer BAO świetnie sprawdzi się zarówno w domowym biurze, salonie, jak i pokoju dziecięcym.

zdjęcie tytułowe: @karolina.tamtutaj  instagram

artykuł we współpracy z YourHomeStory