Niesamowita kolekcja od Fobya.com – Chunky Knit – wyjątkowe produkty o splocie przypominającym hand made – z nominacją w Influencer’s Top. 

Marka kłania się tradycji rzemieślniczej robienia na drutach ( jak niegdyś nasze babcie). Produkcja odbywa się praktycznie bezodpadowo z ogromną korzyścią dla środowiska – dzięki specjalnym maszynom które dają taką możliwość.

Fobya.com wchodzi w skład grupy MaxV lidera wdziedzinie produkcji wyrobów dzianych. Od 1992 roku zajmuje się produkcją konfekcji damskiej, jaką stanowią głównie kardigany, swetry i sukienki. Posiada najnowocześniejszy i najbardziej zaawansowany technologicznie park maszynowy firmy Stoll, który powiększa regularnie. Przystosowany  jest on do wytwarzania wysublimowanych produktów, najwyższej jakości, dla najbardziej wymagających klientów.

Fobya.com dysponuje własnym studiem projektowym w którym każdego dnia inżynierowie i projektanci z ogromną pasją i zaangażowaniem realizują nowe wzory, w oparciu o obowiązujące trendy.

Nie konkurują z nietrwałymi, masowymi, chińskimi towarami produkowanymi w niewiadomych warunkach. Wytwarzają produkty z najwyższej jakości przędz produkowanych w Unii Europejskiej, posiadających atesty i certyfikaty.

Świadomie wybierają surowce, których proces powstawania jest zgodny  z wszelkimi normami produkcji, często korzystają z przędz recyklingowych. Jeśli używana jest naturalna wełna, to wyłącznie pochodząca z gospodarstw, w których pozyskiwana jest ona w sposób bezpieczny dla zwierząt.

Firma posiadamy własne studio fotograficzne w którym wykonywane są zdjęcia produktowe nowości, dzięki czemu nowe kolekcje wprowadzane są na rynek systematycznie – kilka razy w roku, co wyróżnia markę Fobya spośród innych producentów. Przez lata solidnej i rzetelnej pracy zyskali setki zadowolonych Klientów zarówno w Polsce jak i całej Europie.