Piszemy do Ciebie z pokładu jednej z najbardziej dynamicznych marek odzieżowych w Europie. Mr. Gugu & Miss Go powstało po to, aby dać Ci szansę wyróżnienia się z tłumu. Pokazania, że nie idziesz na stylistyczne kompromisy. Wyrażenia się poprzez ubiór. Mr. Gugu & Miss Go otrzymało nominację w plebiscycie Influencer’s Top 2019.

Gugu Style to jakość połączona z emocjami. Gdziekolwiek mieszkasz, jakkolwiek masz na imię, kimkolwiek jesteś lub chciałbyś być – jesteś sobą. Swoją oryginalność pokazujesz na tysiące sposobów. Najskuteczniej zrobisz to poprzez ciuchy, które nosisz. Zauważą Cię tłumy. Nie jesteś już anonimowy.

Mr. Gugu & Miss Go nie podbija wybiegów i prestiżowych katalogów. Nie chcemy tego. Naszym celem jest zmiana oblicza ulic Warszawy, Krakowa, Poznania, Berlina, Budapesztu, Barcelony, Aten, Pragi. Wielkich metropolii, ale też małych miast i miasteczek.

Wszędzie tam spotkasz już Ludzi Gugu. Niesamowicie oryginalnych. Bezczelnie odważnych. Z pokolenia Nowego Stylu.

Dołączysz do nich? Staniesz się Człowiekiem Gugu? Witamy. Chodź z nami. 

 

TROPIKALNE NEONY

Motywem przewodnim tej kolekcji uczyniliśmy liście monstery. Wobec jej charakterystycznych głęboko zielonych, skórzastych liści o kształcie serca nie sposób przejść obojętnie. Z naturalnego środowiska lasów tropikalnych zwabiliśmy je za pomocą szlachetnych gazów w postaci neonów. Wraz z liśćmi monstery stworzyły one tandem o nazwie tropikalne neony i stanowią wyjątkową odpowiedź na potrzebę nieco subtelniejszych, stonowanych acz wyjątkowych wzorów.

Trzon kolekcji tworzą mocno elektryczne kolory takie jak: fuksja, zieleń, fiolet i kobalt. Na antypodach jednak znaleźć możemy także subtelne róże, wciągające żółcie aż po klasyczny mariaż nieśmiertelnej czerni z szarością. To manifest niezależności a zarazem wyjątkowej dawki emocjonalności, dzikości myśli i serca. Każdy model z kolekcji tropikalne neony będzie dla jego właściciela niczym głęboki i przywracający do życia oddech i zaczerpnięcie świeżego powietrza, którego tak bardzo wszyscy potrzebujemy.

RETRO GLAM

Żadna kobieta nie jest jednowymiarowa. Nie musisz z niczego rezygnować, by być sobą.  Znaczyć więcej, więcej mieć i w spektakularny sposób zaznaczać swoją obecność. Zmienność daje kobietom nieograniczoną możliwość bycia. Każdego dnia możesz być kimś zupełnie innym.  Każda kobieta ma dwa oblicza, szanujemy to, podziwiamy i dlatego dajemy ci szansę na ich realizację. Nie musisz ukrywać już żadnej części ze swojej kobiecej natury. 

Nasza kolekcja o wdzięcznej nazwie Retro Glam to idealne połączenie tradycji, klasycznego stylu retro ze współczesnym, kobiecym glamourem. Dlatego wśród naszych sukienek, spódnic, topów i blezerów znajdziesz wszystko czego potrzebujesz w najmodniejszych, nieoczywistych i zaskakujących połączeniach.  Zachwycaj swoją odwagą do manifestowania swej kobiecości. Miej w sobie pierwiastek retro i cząstkę glam.