Badania krwi kojarzą nam się z wczesnym śniadaniem i staniem w kolejkach. uPacjenta stawia sobie za cel przywrócenie usług medycznych do domów pacjentów i nie pozwala nam szukać wymówek, przez które cierpi nasze zdrowie.

Na korzystanie z usług uPacjenta zdecydowało się już tysiące Polaków, w tym wielu influencerów i osobistości. Ich serca podbija przede wszystkim wygodny system zamówień oraz możliwość szybkiego skonsultowania wyników swoich badań ze specjalistą online. Dzięki takiemu rozwiązaniu mogą dbać o zdrowie swoje i swoich najbliższych bez konieczności wychodzenia z domu. Przesuwanie śniadania, stanie w korkach, a następnie w kolejkach do przychodniowego okienka będą już wkrótce tylko niemiłym wspomnieniem! uPacjenta zostało wprost idealnie skrojone dla zabieganych osób, które wciąż odkładają swoje badania na później.

Jak zamówić badanie? To proste!

Krok 1: Wejdź na stronę https://upacjenta.pl/wizyty i wpisz adres, na który chcesz zamówić badanie.

Krok 2: Następnie wybierz z listy interesujące cię badania.

Krok 3: Wskaż odpowiadający ci termin i specjalistę, który ma pobrać twoją próbkę.

Krok 4: Opłać zamówienie i… czekaj na swoją wizytę.

Jeśli zaniepokoją cię twoje wyniki, możesz skonsultować je online ze specjalistą tutaj: https://upacjenta.pl/konsultacje

Serwis uPacjenta

Serwis uPacjenta

Pssst! Specjalnie dla naszych czytelników serwis uPacjenta przygotował wyjątkowy rabat na pierwsze zamówienie! Z kodem allaboutlife otrzymasz 10% zniżki na dowolnie wybrane badanie laboratoryjne znajdujące się w ofercie serwisu. Rabat obowiązuje do końca grudnia 2019 roku.

artykuł we współpracy z uPacjenta.pl