Są w życiu takie okazje, kiedy chcesz wyglądać po prostu wystrzałowo, niczym milion dolar baby! To tak zwane wielkie wyjścia, podczas których każda kobieta pragnie zniewalać promiennym blaskiem. Niestety, skóra wokół oczu zdradzi prawdę o Tobie. Ile spałaś, jak długo pracowałaś przed komputerem, czy miałaś czas na dotleniający spacer i czy dbasz o pielęgnację każdego dnia. W plebiscycie Influencer’s Top 2019 nominowana jest marka Inveo z produktem Hyaluron Shot.

Skóra wokół oczu jest delikatna niczym płatki kwiatów. Z wiekiem szybciej się przesusza, łatwo ją podrażnić. Słabe krążenie krwi i skłonność do zastojów limfatycznych są przyczyną obrzęków i cieni pod oczami. Od serdecznego śmiechu robią się na niej zmarszczki, które choć wyglądają jak promyki słońca, mało kogo cieszą. Hyaluron Shot od Inveo to pogotowie ratunkowe na wielkie wyjścia.

Kiedy szykuje się wielki dzień, miej pod ręką kosmetyk o turbo mocy. HYALURON SHOT działa doraźnie jak zastrzyk, zupełnie odmieniając wygląd skóry wokół oczu. Wystarczy nałożyć plasterek na 3 godziny przed planowanym wyjściem. 1000 mikroigiełek wypełni skórę regeneracyjnymi składnikami. Efekt? Skóra jak po profesjonalnym zabiegu w salonie kosmetycznym! Teraz wystarczy tylko nałożyć makijaż i jesteś gotowa na czerwony dywan. Warto wspomnieć, że produkt pochodzi z Korei, a o koreańskiej pielęgnacji mówi się bardzo dużo.

Dla długofalowych efektów

Już po pierwszej aplikacji zauważysz ogromną różnicę w wyglądzie skóry wokół oczu. Ale po 6 tygodniach regularnego stosowania (dwa razy w tygodniu) długość zmarszczek zmniejszy się o 15%, a ich liczba o 38%.

Hyaluron Shot od INVEO

Hyaluron Shot od INVEO

Rewitalizacja skóry kwasem hialuronowym

Kwas hialuronowy nazywany jest „eliksirem młodości”. Występuje naturalnie w organizmie człowieka, wiążąc wodę. Z wiekiem jego ilość spada, skóra się przesusza i pojawiają się na niej zmarszczki. Na szczęście braki kwasu można uzupełniać od zewnątrz.

Jak działa HYALURON SHOT?

Każdy plasterek to aż 1000 mikroigiełek wypełnionych krystalicznie czystym kwasem hialuronowym. Po naklejeniu na skórę, topią się i wnikają w nią razem z cennymi składnikami regeneracyjnymi.

Efekty po użyciu:

  • mniej widoczne zmarszczki
  • skóra jędrna, wygładzona, rozświetlona
  • rozjaśnione cienie pod oczami
  • wzmocniona bariera hydrolipidowa i wzrost nawilżenia skóry
  • zmniejszona opuchlizna pod oczami
  • lepsze odżywienie skóry

Ważne:

Plastry z mikroigiełkami zostały poddane 5-tygodniowym testom aplikacyjnym i aparaturowym na grupie kobiet 35+.

90% testerek odnotowało redukcję widoczności zmarszczek w okolicach oczu.

80% testujących osób zgłosiło chęć zakupu produktu

artykuł powstał we współpracy z marką Inveo