Firma Morphy Richards specjalizuje się w produkcji małych urządzeń gospodarstwa domowego nieprzerwanie od 1936 roku. Wieloletnie dziedzictwo zostało bez problemu utrzymane dzięki niezawodnym i praktycznym sprzętom. W plebiscycie Influencer’s Top 2019 nominowane zostały MOP 9 W 1 oraz przepiękny designerski czajnik Vector. Produkty dotarły już do naszego jury, które je testuje, a niebawem oceni.

Filozofią marki Morphy Richards jest niesienie skutecznej pomocy dla wszystkich kobiet – wysoka jakość produktów, w połączeniu z przystępną ceną pozwalają na oszczędność czasu oraz odciążenie z natłoku codziennych obowiązków.

Marka Morphy Richards pochodzi z Wielkiej Brytanii, gdzie jest niezwykle popularna, co potwierdza fakt iż 90 % gospodarstw domowych w tym kraju posiada choć jeden jej produkt.

Czarny, błyszczący kolor ozdobiony geometrycznym wzorem sprawi, że czajnik Vector będzie gustownym i oryginalnym elementem kuchni. Okrągła pokrywa zapewnia łatwe nalewanie wody, a ergonomiczna rączka oraz obrotowa podstawa usprawniają chwytanie czajnika. Wyjmowany i prosty w myciu antyosadowy filtr sprawi, że woda zostanie idealnie oczyszczona, a każdy gorący napój będzie w smaku bardzo dobry. Dzięki zabezpieczeniu przed przegrzaniem czajnik automatycznie wyłącza się po zagotowaniu wody.

 

W asortymencie marki można znaleźć tradycyjne elementy wyposażenia jak czajniki, tostery, ekspresy przelewowe czy miksery. Jednak oprócz tego znajduje się tam cała masa niezwykle interesujących i pomocnych sprzętów. Przykładem jest bardzo popularny wypiekacz do chleba, parowar, wolnowar czy zupowar. Produkty te pozwalają na przygotowanie zdrowych i pełnowartosciowych posiłków przy jednoczesnej oszczędności czasu. Nie musisz obawiać się co znajdziesz w kupionym chlebie czy z czego zostało przygotowane gotowe danie, ale jednocześnie nie musisz spędzać kilku godzin w kuchni – wystarczy tylko zaglądać od czasu do czasu.

Nominowany jest również mop parowy 9 w 1. To przenośne parowe urządzenie czyszczące, które posiada szereg różnych zastosowań w domu, m.in. czyszczenie dywanów, podłogi z drewna, powierzchni roboczych i wielu innych. 30 sekundowy system nagrzewania i 14 minutowy czas pracy pozwala na produkcję pary w kilka sekund!

 

artykuł powstał we współpracy z marką Kugana