Bonusway to w pełni darmowy serwis, dzięki któremu część pieniędzy wydanych w sieci wraca do Ciebie. Jedyne co musisz zrobić, to zarejestrować się w Bonusway.pl i przejść przez naszą witrynę do swoich ulubionych sklepów internetowych. Za każdy zakupiony produkt przypisujemy bonus do Twojego profilu. Każdy sklep ma określoną wartość oferowanego bonusu, którą możesz sprawdzić na profilu danego sklepu.

Gdy tylko uzbierane bonusy osiągną łączną wartość 40 złotych, możesz wypłacić pieniądze bezpośrednio na swoje konto bankowe. I tak już zostanie! Bonusway działa już w 16 krajach i pomaga oszczędzać ponad 4 milionom osób na całym świecie. Właśnie został nominowany w plebiscycie Influencer’s Top 2019.

Bonusway aplikacja nominowana w Influencer's Top 2019

Bonusway aplikacja nominowana w Influencer’s Top 2019

 

Wygodna aplikacja pozwoli Ci zrobić zakupy gdziekolwiek się znajdujesz. Nie podoba Ci się hotel w którym przebywasz? Z nami to nie problem! Zarezerwuj nowy obiekt z Booking.com oraz Bonusway, i zdobądź 4% zwrotu.

 

Bonusway to takie sklepy jak: Booking, Allegro, Aliexpress, Zalando Lounge, Answear, About you, Orsay, Duka czy OBI i wiele wiele innych.

Marka działamy pod: www.bonusway.pl a aplikację znajdziesz dla Androida oraz Ios.

artykuł we współpracy z marką Bonusway