Firma Medica dba o potrzeby najmłodszych. Właśnie została nominowana w plebiscycie Influencer’s Top 2019 z marką Nibbling.

Przygoda z dystrybuowaniem artykułów dziecięcych zaczęła się od wprowadzenia na Polski rynek szwajcarskiej marki – Bibi (smoczki oraz inne akcesoria dla dzieci i niemowląt). Od tamtego czasu oferta powiększyła się o takie marki jak Candide ( flagowa marka i produkty w postaci Poduszki Pandy Air oraz jedynych oryginalnych na rynku wałków do karmienia). W portfolio jest też Tineo (akcesoria do podróżowania z dzieckiem do samochodu), LesDeglingos (zabawki, pluszaki, gryzaki, bambusowe naczynia), Nibbling (silikonowe zawieszki oraz gryzaki z drewna bukowego dla niemowląt) oraz ProudMama (piękne naszyjniki dla przyszłych Mam).

Produkty Nibbling można kupić w dziecięcych sklepach stacjonarnych oraz internetowych w całej Polsce. Nominowany produkt to zawieszka do smoczka i gryzaczka z gryzakiem silikonowym.

Zawieszka do smoczka i gryzaczka jest przyjazną dla maluszka alternatywą dla plastikowych zawieszek. Jest wykonana z ekologicznego spożywczego silikonu, który nie zawiera szkodliwych substancji: BPA, kadmu, ftalanów oraz posiada właściwości antyalergiczne. Dzięki zróżnicowaniu kształtu i użytych materiałów produkt jest idealny do stymulacji rozwoju niemowlaka. Silikonowa zawieszka może być używana również jako gryzak. Masaż dziąseł przyniesie ulgę przy ząbkowaniu uspokajając maluszka, dzięki możliwości schładzania w lodówce. Zawieszki posiadają zamykającą spinkę dla dodatkowego bezpieczeństwa. Możliwość zapięcia nie tylko smoczka, ale także idealnie dopasowana do gryzaków NIBBLING. Polecane przez rodziców, pediatrów, dzieci.

Gryzaczek silikonowy jest przyjazną dla maluszka alternatywą dla plastikowych zabawek. Zaprojektowany przez kanadyjską projektantkę Emily Sunderland Sutter. Jest wykonany ze spożywczego silikonu, który nie zawiera szkodliwych substancji: BPA, kadmu, ftalanów, oraz posiada właściwości antyalergiczne. Dzięki zróżnicowaniu kształtu i użytych materiałów produkt jest idealny do stymulacji rozwoju niemowlaka, zmysłu dotyku. Masaż dziąseł przyniesie ulgę przy ząbkowaniu uspokajając maluszka, dzięki możliwości schładzania w lodówce. Gryzaczek jest idealnie dopasowany do zawieszki Nibbling. Polecany przez rodziców, pediatrów, dzieci.

 

Zestaw kolorystyczny do wyboru:

Gryzak silikonowy korona : różowy, niebieski oraz perła.

Zawieszka silikonowa : szaro-miętowa, szaro-niebieska oraz różowa.

artykuł powstał we współpracy z marką Medica