Czy Twój dzień też jest bardzo aktywny, zabiegany i intensywny?. Czy jako Kobieta XXI wieku też masz wiele obowiązków w pracy i w domu?. Czy nieustannie się rozwijasz, co wymaga od Ciebie życia na wysokich obrotach?. Życie wykłada wiele wyzwań na drodze nowoczesnej Kobiety. By łatwiej było Ci im sprostać stworzyliśmy innowacyjne rajstopy, pończochy i podkolanówki Veera ze stopniowanym uciskiem, które w całym zabieganym dniu zadbają o zdrowie i piękno Twoich nóg, abyś Ty dalej mogła podbijać świat!

W jaki sposób produkty Veera pomagają współczesnej Kobiecie?

Jako Kobieta XXI wieku rozwijasz swoje umiejętności, realizujesz marzenia, spełniasz cele. To wymaga od Ciebie zaangażowania na wielu płaszczyznach życia i sprawia, że każdy Twój dzień jest niesamowicie aktywny, intensywny i pełen obowiązków. Z tego powodu na koniec dnia możesz czuć ogromny dyskomfort w swoich nogach. Przejawia się on takimi nieprzyjemnymi objawami, jak ból nóg, zmęczenie, ciężkość, opuchnięcia. Jeśli tego doświadczyłaś, to dobrze wiesz, że to nic komfortowego. Nogi jakoś odmawiają posłuszeństwa, Ty przestajesz mieć energię, a przecież jutro zaczyna się kolejny dzień pełen wyzwań…

Veera. Pończochy przeciwżylakowe

Veera. Pończochy przeciwżylakowe

 

Naturalny i nienaturalny ból nóg

To normalne, że czasem na koniec dnia możesz odczuwać ból nóg i inne nieprzyjemne dolegliwości. Jest to normalne szczególnie po takich dniach, które były wyjątkowo intensywne. Niestety może być też tak, że wspomniany ból, zmęczenie czy ciężkość nóg są objawem i skutkiem pogorszonego krążenia w Twoich nogach. To z kolei, gdy jest zaniedbane prowadzi do pojawienia się żylaków. Żylaki z kolei nie są wyłącznie problemem natury estetycznej, to nie są tylko pajączki na nogach. Żylaki mogą mieć poważne konsekwencje dla zdrowia całego ciała i życia.

Jak to możliwe, że od tak niepozornych dolegliwości jak ból, zmęczenie czy ciężkość nóg, możesz mieć na swoich nogach żylaki?

Otóż wspomniane objawy odczuwane w nogach, mogą świadczyć o pogorszonym krążeniu w nogach, a to ono w głównej mierze odpowiada za pojawienie się żylaków. Tak wiemy, to wszystko może brzmieć dość strasznie, ale nie martw się na zapas. Ty jesteś współczesną Kobietą, skup się zatem na realizowaniu siebie, a my jako marka Veera zadbamy o zdrowie i piękno Twoich nóg.

 

Veera. Pończochy przeciwżylakowe

Veera. Pończochy przeciwżylakowe

 

Veera – lekkość, piękno i zdrowie nóg

Veera to rajstopy, pończochy i podkolanówki kompresyjne. Oznacza to, że posiadają stopniowany ucisk. Rolą tego ucisku jest poprawa krążenia w Twoich nogach, czyli przepompowywanie krwi w kierunku do serca. Dzięki poprawie krążenia, nie będziesz już odczuwała zmęczenia nóg na koniec dnia, bólu, ciężkości, opuchnięć. Za to w ciągu dnia, gdy będziesz nosiła te produkty poczujesz lekkość w swoich nogach.  Dooda Ci to jeszcze więcej energii do realizowania swoich celów, marzeń, obowiązków. To jednak nie wszystko. Produkty Veera dbają również o piękno Twoich nóg. Są one wykonane z materiału, który jest bardzo przyjemny w dotyku. Do tego modelują sylwetkę, dzięki czemu przez cały dzień będziesz czuła się bardzo komfortowo i kobieco.

 

Współczesna Kobieta VS Pończochy Veera

Jednym z produktów Veera, który bierze udział w Plebiscycie Influencer’s Top 2019 są Pończochy z linii Veera Przeciwżylakowa. Poniżej wypisaliśmy kluczowe cechy tych pończoch, które sprawiają, że są one wyjątkowe i idealne dla Kobiety XXI wieku.

  • Pończochy Veera posiadają przebadany klinicznie stopniowany ucisk, a do tego mają wyrobione anatomicznie palce i pięty. Dzięki temu zawsze założysz je właściwie – nawet, gdy będziesz spieszyła się na dzień pełen wyzwań. Co ważne ucisk, prawidłowo rozłożony na całej nodze będzie mógł dbać o zdrowie Twoich nóg.
  • Uciskowe właściwości pończoch sprawią, że w ciągu dnia będziesz odczuwała lekkość w nogach, a wieczorem po całym dniu nie będzie doskwierać Ci zmęczenie nóg, ból, ciężkość czy opuchnięcie.
  • Dzięki technologii plastra miodu, pończochy Veera zachowują swoje uciskowe właściwości przez minimum 6 miesięcy, a do tego są odporne na puszczanie oczek. Nie będziesz musiała już martwić się, że zaciągniesz pończochy i nie będzie potrzebne, abyś wrzucała do torebki ich zapasową parę.
  • Pończochy Veera świetnie modelują nogi, ponieważ są stworzone z solidnego materiału, który utrzymuje sylwetkę i nadaje jej smukłości oraz kobiecości.
  • Aktywny i intensywny dzień to wyzwanie dla ciągłego poczucia świeżości. Na szczęście pończochy Veera są stworzone w oparciu o technologię Silver+ i zawierają jony srebra, które wspierają poczucie świeżości i higieny.
  • Pończochy Veera nieustannie zdobywają nagrody konsumenckie oraz uznanie od nowoczesnych Kobiet, które potwierdzają skuteczność i jakość produktu.

 

Pamiętaj! Jako nowoczesna Kobieta masz prawo oczekiwać innowacyjności od każdego produktu, również od pończoch. Właśnie teraz jest więc dobry moment, abyś rozpoczęła każdy dzień z energią również w nogach razem z pończochami Veera. Obiecujemy, że dotrzymamy Ci kroku!

Veera. Pończochy przeciwżylakowe

Veera. Pończochy przeciwżylakowe

Artykuł powstał we współpracy z marką Veera.

www.veera.pl

https://www.instagram.com/veera_pieknenogi/

https://www.facebook.com/pieknenogi/