Już 8 grudnia odbędą się trzecie warsztaty dla influencerek z cyklu Akademia Always.Postaw na siebie. Dzięki zaangażowaniu gwiazd i influencerek – dziewczyny z całej Polski mogą wziąć bezpłatnie udział w tym niezwykłym spotkaniu. 

Tej jesieni marka Always we współpracy z ekspertami i osobami znanymi z mediów społecznościowych i telewizji organizuje warsztaty, których tematyka ma charakter edukacyjny i będzie skupiała się na budowaniu wizerunku, tworzeniu zdjęć oraz współpracy z markami.

Poznajcie nasze mentorki, które poprowadzą wykłady/panele :

Katarzyna Cichopek

Karolina Szostak 

Beata Chmielowska-Olech

 

Natalia Lis JEST RUDO

Wsparcie merytoryczne i pomoc przy tworzeniu zdjęć i postów zapewnią nam ekspertki, dziennikarki, doświadczone influencerki.

W akademii może wziąć udział każdy – gdyż udział w nich jest bezpłatny! Trzeba tylko wziąć życie w swoje ręce i uwierzyć że możesz wszystko. Jeszcze możesz się dostać !

Wrzuć post na instagram, który pokazuje czym jest dla Ciebie pewność siebie ! Możesz robić cokolwiek – spiewać, tańczyć napisać wiersz – jak wolisz . Koniecznie użyj hasztagu: #akademiaalways

Za pomoc w realizacji projektu dziękujemy marce Always.

Always to wiodąca marka kobiecych wyrobów higienicznych. Misją marki jest budowanie pewności siebie kobiet i pokazywanie im, że mogą być tym kim chcą – Always jest silna, odważna, pewna siebie, stawia sobie cele i je realizuje.

Jako marka wierzy, że wyzwania związane z byciem kobietą ani jej biologia nie powinna jej definiować.  A produkty których używa powinny wspierać ją w dążeniach i działaniach. Dziewczyna Always jest silna, odważna, pewna siebie, stawia sobie cele i je realizuje.