Laboratorium Kosmetyczne Joanna to dynamicznie rozwijająca się polska firma kosmetyczna działająca na rynku od ponad 35 lat.  Obecnie firma posiada w swoim portfolio ponad 500 produktów i jest wiodącym polskim producentem na rynku koloryzacji włosów, depilacji oraz peelingów myjących. Markę Joanna charakteryzuje zaufanie, jakość poparta badaniami aplikacyjnymi oraz elastyczność i nowoczesność. Marka od lat odpowiada na oczekiwania swoich klientów, dostarczając im produkty charakteryzujące się wysoką jakością oraz przyjazną ceną. Marka jest nominowana w Influencer’s Top 2020 z dwoma produktami linii Styling Effect.

Jednym z nich jest STYLING EFFECT Krem do włosów z 4 olejkami 125g 

Jeśli łuski włosów nie przylegają gładko jedna do drugiej, włosy w ciągu dnia chłoną wilgoć z powietrza i zaczynają się puszyć. Tak dzieje się w przypadku włosów kręconych, a także prostych zniszczonych i przesuszonych. Trudno zdyscyplinować je na dłużej, ale to możliwe.

Krem do włosów z 4 olejkami Styling Effect przygotowuje do stylizacji i pielęgnuje włosy, zapewnia im ochronę podczas zabiegów z użyciem ciepła. Zawarte w recepturze olejki: arganowy, kokosowy, makadamia i migdałowy – sprawiają, że włosy stają się odżywione, nawilżone i wygładzone. Krem pozostawia włosy miękkie i pięknie błyszczące.

 

 

Krem można stosować na kilka sposobów:

1) wetrzeć w wilgotne włosy, nie spłukiwać, stylizować jak zawsze

2) wetrzeć w końcówki suchych włosów

3) jako odżywkę – wówczas nakładać na umyte włosy, pozostawić na 1-3 minuty i dokładnie spłukać

artykuł we współpracy z Laboratorium Kosmetyczne Joanna