Marka o włoskim rodowodzie DENI CLER od 30 lat konsekwentnie stawia na jakość i ponadczasowe, klasyczne wzory. W hotelu H15 odbyła się premiera kapsułowej kolekcji Deni Cler na sezon Wiosna/Lato 2020 „MUSICA NELL`ARIA” czyli „Muzyka w Powietrzu”.

„Inspiracją do stworzenia kolekcji była muzyka – mówi Iwona Kossmann – prezes Deni Cler. Cała kolekcja składa się z 240 modeli podanych w sześciu kapsułach, stworzonych na bazie 6 gatunków muzycznych. RozpoczynaSwing ze stylizacjami głównie dziennymi. Następnie Jazz z propozycjami do pracy. Wieczorowo-wizytową odsłonę znajdziemy w Operze. Country to nasz pomysł na weekend. Sezon letni otwiera Chillout, który naturalnie przechodzi w Canzone Italiana, czyli „Włoską piosenkę” z letnimi sukienkami na czele”

 Wśród znanych gości pojawili się przedstawiciele biznesu, redaktorzy mody, styliści dziennikarki oraz gwiazdy: m.in. Ewa Ewart, Kasia Sokołowska, Iza Kuna, Beata Ścibakówna, Dorota Williams, Renata Dancewicz, Marta Kuligowska, Malwina Wędzikowska, Monika Zamachowska, Paulina Koziejowska, Marta Kielczyk, Beata Tadla, Tamara Arciuch, Mariola Bojarska-Ferenc.

Na ten wyjątkowy wieczór stylizacje od Deni Cler wybrały: Paulina Sykut-Jeżyna, Anna Kalczyńska, Gabi Drzewiecka, Anna Dec, Bogna Sworowska, Ania Nowak (cooka.pl) i  Agnieszka Więdłocha.

„Deni Cler przygotowuje kostiumy do mojego nowego spektaklu „Kolacja dla Głupca” , cieszę się, że w kapsułkowej kolekcji na nowy sezon marka stawia niezmiennie na jakość, już wiem co znajdzie się w mojej szafie z metką Deni Cler na wiosnę” –mówi Agnieszka Więdłocha.

Kolekcja Deni Cler pokazuje, że można stworzyć wiele super loków na bazie kilku elementów garderoby i jednocześnie wyglądać świeżo i na czasie”  – dodaje Gabi Drzewiecka

(C) 2020 Radosław NAWROCKI dla DENI CLER MILANO

 

(C) 2020 Radosław NAWROCKI dla DENI CLER MILANO

 

(C) 2020 Radosław NAWROCKI dla DENI CLER MILANO

 

(C) 2020 Radosław NAWROCKI dla DENI CLER MILANO

 

Partnerami wydarzenia była Wella Professionals i Mary Kay.

Kolekcja MUSICA NELL`ARIA” czyli „Muzyka w Powietrzu” to sześć kapsułowych kolekcji:

(C) 2020 Radosław NAWROCKI dla DENI CLER MILANO

 

(C) 2020 Radosław NAWROCKI dla DENI CLER MILANO

 

(C) 2020 Radosław NAWROCKI dla DENI CLER MILANO

 

SWING

Pierwsza odsłona nawiązuje do eleganckiej klasyki. Wśród stylizacji bogactwo modeli w postaci sukienek, spódnic, żakietów i płaszczy. Kolory na bazie supermodnych tonacji zieleni i żółci z granatową bazą. Tkaniny są nowoczesne. Wszechobecne są druki.

JAZZ

Kapsuła odpowiada na ważny trend w światowej modzie, czyli klasyczne krawiectwo gdzie od kilku sezonów nastąpił powrót do garnituru. Nurt ten jest spójny z DNA Deni Cler, która zawsze miała doskonale skrojone modele. Kolory są monochromatyczne, dominuje popielata szarość i kolor kości słoniowej. Znajdziemy w niej najwyższej jakości wełny i jedwabie. Wszystkie stylizacje uzupełniają modne akcesoria.

OPERA

Została stworzona na wiosenno-letnie wizyty czy wesela. Znajdziemy w niej piękne bluzki z wiązaniami pod szyją, czy sukienki z kwiatowych, jedwabnych druków. Kolory to głównie pastele z dominantą błękitów, żółci i kremowych bieli. Delikatne wełny zapewniają komfort w noszeniu, tak ważny w czasie letnich upałów.

COUNTRY

Nasz pomysł na weekend. Stąd sportowy charakter poszczególnych stylizacji. Jak przystało na muzyczną inspirację jest w tej grupie sporo propozycji jeansowych. Wśród sukienek prym wiedzie model w stylu „preria” z marszczeniami i falbanami. Kolorystyka jest nasycona z czerwienią, niebieskościami i bielą. Wszystko wykonane z naturalnych materiałów, głównie bawełny i jedwabiu.

CHILLOUT

Nasza propozycje na lato. Wśród stylizacji mamy wiele sukienek – podkreślamy talię, odsłaniamy ramiona. Dominujący to czysta bieli, a kolor jest głównie w dodatkach. Wśród tkanin obecny jest len i bawełna, a także batyst. We wzorach pojawiają się ciągle modne pasy.

CANZONE ITALIANA

Ostania odsłona nawiązuje do Włoch z lat 50-tych i 60-tych. Inspiracją stylistyczną jest ikona włoskiego kina Sophia Loren. W tej grupie przeważają sukienki o linii klepsydry, których geneza tkwi w latach 50-tych i przeżywa wielki renesans. Kolory mocne, nasycone. Tkaniny jak przystało na włoskie inklinacje są bogate, ozdobione złotymi dodatkami i elementami, które podkreślają kobiecość.

DENI CLER ma w Polsce 41 salonów. Lista salonów dostępna na www.denicler.eu

Więcej na www.denicler.eu