SheHand to specjalistyczna marka oferująca produkty do pielęgnacji dłoni dla wymagających kobiet, które chcą więcej niż tylko zwykłego kremu do rąk. Wegańskie dermokosmetyki na bazie masła shea, bogate w naturalne składniki aktywne, takie jak oleje czy algi, skutecznie odmładzają dłonie i spowalniają proces starzenia się skóry. Mogą być stosowane nawet do najbardziej wrażliwej skóry dłoni. Marka jest nominowana w Influencer’s Top 2020 z rękawiczkami odmładzającymi zabieg regenerujący ANTI- AGING + SHEA.

Odmładzający 30-minutowy zabieg do dłoni, SheHand składający się z żelowego peelingu typu gommage i maseczki w formie wygodnych jednorazowymi rękawiczek.

 

SheHand w Influencer's Top 2020

SheHand w Influencer’s Top 2020

 

Bogate formuły obu etapów zabiegu, oparte na moczniku, ekstraktach z owoców, z trawy cytrynowej i anyżu rewitalizują skórę, rozjaśniają i przywracają  dłoniom witalność, jedwabistą gładkość i młody wygląd.

Krok 1 – peeling: Przed zabiegiem oczyść i osusz dłonie. Rozprowadź peeling (zawartość saszetki nr 1) równomiernie na każdej ręce. Wykonuj delikatny masaż okrężnymi ruchami przez ok. 1 minutę, następnie spłucz letnią wodą.

Krok 2 – maseczka: Wyjmij rękawiczki z saszetki nr 2, rozedrzyj rękawiczki wzdłuż zgrzewu i załóż na dłonie. Pozostaw na ok. 25-30 minut. Po tym czasie ściągnij rękawiczki a pozostałość maski wmasuj w skórę dłoni. Ewentualny nadmiar usuń papierowym ręcznikiem.

Zalecane stosowanie raz w tygodniu.

SheHand to także piękne zapachy i przyjemna aplikacja. Szybko wchłaniająca się satynowa pianka, kremy w butelkach z praktyczną pompką czy maska w formie wygodnych rękawiczek sprawiają, że aż chce się dbać o dłonie.

artykuł powstał we współpracy z SheHand