Sekretem skuteczności „Dr Duda” jest ich starannie opracowana receptura wyselekcjonowanych, składników pochodzenia naturalnego, a to wszystko na bazie jednej z najsilniejszych na świecie leczniczej wody siarczkowej ze źródła „ Zuzanna”  Las Winiarski w uzdrowiskowej miejscowości Busko – Zdrój. Marka została nominowana w plebiscycie Influencer’s Top 2020 za żel siarczkowy – do kąpieli i pod prysznic na bazie buskiej wody mineralnej siarczkowej z ujęcia ,, Zuzana” Las Winiarski.

Żel Dr Duda służący do kąpieli i pod prysznic na bazie wody mineralnej siarczkowo-siarkowodorowej słonej ze źródła „Zuzanna” Las Winiarski k. Buska-Zdroju.

Przeznaczony jest do stosowania w warunkach domowych, relaksujących i pielęgnacyjnych. Te kąpiele: pielęgnują skórę nadmiernie złuszczającą się, suchą i zrogowaciałą. Hamują procesy starzenia się skóry, likwidują i zapobiegają powstawaniu cellulitu i wyprysków. Dodatkowo wzmacniają ścianki naczyń krwionośnych, łagodzą podrażnienia i świąd skóry,wspomagają odchudzanie, dają uczucie relaksu i świeżości.  Powodują również wzrost ukrwienia skóry co ułatwia wymianę biopierwiastków z solanki i wody siarczkowej,a ciałem. Toksyny opuszczają organizm a mikro- i makroelementy oraz siarczki ulegają wchłanianiu.

Substancje aktywne: buska mineralna woda siarczkowa, sól jodkowo-bromkowo-wapniowo-magnezowa, olejek sosnowy.

Jeden produkt 3 różne butelki – wybierz odpowiednią dla siebie:)

 

Dr Duda w Influencer's Top 2020

Dr Duda w Influencer’s Top 2020

 

Dr Duda to autorskie niepowtarzalne kosmetyki, które jako pierwszy w Polsce opracował i wprowadził na polski rynek kosmetyczny, aptekarz z Buska-Zdroju, dr. n. farm. Roman Duda. Wysoka technologia kosmetyków uzdrowiskowych jest wynikiem badań laboratoryjnych, ciągle czynnego zawodowo farmaceuty-aptekarza dra Dudy. Jego doświadczenie i innowacyjne możliwości badawcze zapewniają, że kosmetyki zapewniają piękną, zdrową cerę. Co wpływa na bardzo dobre samopoczucie naszych klientów w każdym wieku.

artykuł powstał we współpracy z marką Dr Duda