„Dlaczego warto wybrać Waterpik®

Ponieważ mycie zębów nie wystarczy!!!

Samo szczotkowanie pozostawia płytkę nazębną i resztki jedzenia, co może prowadzić do chorób dziąseł, próchnicy i nieświeżego oddechu. Waterpik® Water Flosser to najłatwiejszy i najbardziej skuteczny sposób na użycie nici dentystycznej. Usuwa resztki po szczotkowaniu i udowodniono klinicznie, że poprawia zdrowie jamy ustnej.

Waterpik® jest rekomendowaną marką irygatorów nr 1 na świecie. Tym bardziej witamy w gronie nominowanych produktów Plebiscytu Influencer’s TOP2020 dwa niesamowite urządzenia od Waterpik ; zestaw 2w1/ Waterpik CC01 oraz Irygator z tabletkami wybielającymi: WF06. Poznajcie naszych bohaterów.

Zestaw 2w1/ Waterpik CC01
Zapewnia wszystkie potrzeby w zakresie szczotkowania i nitkowania wodnego w jednym urządzeniu. Ten ultrakompaktowy model łączy w sobie szczoteczkę soniczną i irygator w jednym wygodnym urządzeniu. Szczoteczka soniczna do zębów posiada trzy tryby pracy. Dzięki temu zapewni idealne czyszczenie Twoich zębów. Irygator wodny dotrze pomiędzy przestrzenie między zębowe oraz poniżej linii dziąseł, aby usunąć płytkę nazębną i resztki, których samo szczotkowanie nie zapewni.

 


Coraz więcej osób przekonało się do takiego sposobu dbania o swoje zęby oraz jamę ustną.

Irygatory wybielające są odmianą irygatorów stacjonarnych, które jednak mają dodatkową funkcję. Pomagają przywrócić zębom ich naturalny, jasny kolor. Są sprzedawane w zestawie ze specjalnymi miętowymi tabletkami wybielającymi , które dodaje się do wody podczas irygowania. Urządzenia te są o tyle skuteczniejsze od innych służących do przywracania zębom bieli, że docierają nawet do trudno dostępnych miejsc – na przykład tuż przy dziąsłach czy pomiędzy zębami – dzięki czemu wybielają równomiernie całą powierzchnię zębów. Efekty stosowania tych irygatorów są widoczne już po 4 tygodniach.

Irygator z tabletkami wybielającymi: WF06
Zapewnia precyzyjne wybielanie, podczas irygowania wodą. Przywraca naturalną biel w zaledwie 4 tygodnie nawet w trudno dostępnych miejscach, do których  inne  produkty wybielające nie mają szans dotrzeć .Udowodniono, że usuwa dodatkowo o 25% więcej plam niż samo szczotkowanie i jest tak delikatny jak zwykła pasta do zębów. Technologia Whitening Infuser Technology doskonale łączy wodę z delikatnym środkiem do usuwania plam, który bezpiecznie przywraca naturalną biel, usuwa nalot i zachowuje zdrowsze dziąsła.

Co z aparatami ortodontycznymi?

Firma Waterpik pomyślała również o potrzebach ludzi noszących na co dzień aparaty na zęby i nie tylko. Irygator wyposażony jest w wiele koncowek, które pozwalają czyścić m.in. przestrzenie znajdujące się dookoła aparatu. Jest to niezwykle cenna cecha ze względu na to, że podczas noszenia aparatu na zęby niezwykle ważne jest zachowanie wysokiego poziomu higieny. Zwykła szczoteczka tego nie potrafi, ale na ratunek przychodzą irygatory Waterpik.

Irygator czy nić dentystyczna?

Wiele osób zapewne zadaje sobie pytanie czym różnią się irygatory Waterpik od zwykłej nici dentystycznej? Otóż są dużo dokładniejsze. Docierają do miejsc, do których zwykła nić dentystyczna nie ma szans dotrzeć. Dzięki temu możliwe jest solidne wyczyszczenie przestrzeni między zębowych. Ponadto szczoteczki soniczne wyposażone w irygatory nie podrażniają dziąseł tak bardzo, jak bywa to w przypadku nici dentystycznych.

Udowodniono klinicznie, że irygator jest nawet o 50% skuteczniejszy w poprawie zdrowia dziąseł w porównaniu z nicią dentystyczną  i usuwa do 99,9% płytki nazębnej z leczonych obszarów.

Kliniczne badania dowodzą , że regularne stosowanie irygatora zapewnia:

– skuteczne usuwanie płytki nazębnej – 99% już po 3 sekundach czyszczenia miejsc trudnodostępnych,
– widoczne i odczuwalne poprawienie kondycji dziąseł, poprzez polepszenie krążenia w tkankach,
– poprawę stanu zdrowia dziąseł w leczeniu implantologicznym,
– do 50% efektywniejsze czyszczenie niż w przy użyciu klasycznej nici dentystycznej,
– kompleksową i niezastąpioną pielęgnację jamy ustnej podczas leczenia ortodontycznego,
– doskonałe oczyszczanie miejsc poniżej linii dziąseł redukując zapalenia i krwawienia,
– świeży oddech i pomoc w walce z halitozą.

Klinicznie udowodniono, że regularne szczotkowanie zębów szczoteczką soniczną zapewnia:

– skuteczniejsze usuwanie zalegającej płytki nazębnej,
– dokładniejsze oczyszczanie przestrzeni między zębowych dzięki zjawisku kawitacji, które towarzyszy drganiom sonicznym,
– ochronę i masaż dziąseł dzięki odpowiedniej pracy szczoteczki sonicznej,
– bielszy, lśniący uśmiech i zdrowie dziąseł.

Jeżeli więc szukasz sposobu na poprawienie higieny swojej jamy ustnej, koniecznie rozważ ofertę Waterpik. To niewielkie urządzenie zadziwi Cię swoją mocą oraz skutecznością. Sprawdź już dzisiaj i przekonaj się jak łatwa i przyjemna może być codzienna higiena jamy ustnej.

 

Dlaczego Irygatory Waterpik® są znacznie bardziej skuteczne niż tradycyjne nici dentystyczne:
https://www.waterpikpolska.pl/content/10-dlaczego-irygatory-waterpik

Irygator Waterpik® jest ponad 50% skuteczniejszy niż nić dentystyczna w ograniczaniu zapalenia dziąseł:
https://www.waterpikpolska.pl/content/11-irygator-waterpik-jest-skuteczniejszy-niz-nic-dentystyczna

Skuteczność irygatorów Waterpik® u pacjentów ortodontycznych
https://www.waterpikpolska.pl/content/15-irygator-waterpik-u-pacjentow-ortodontycznych

 

Artykuł powstał we współpracy z marką Waterpik

www.waterpikpolska.pl