Moss Labs to kolejna dobra marka, która uzyskała nominację w plebiscycie Influencer’s Top 2020. MOSS jak Mossakowscy. Ponieważ pierwsze litery w nazwie firmy pochodzą właśnie od nazwiska jej założycieli. Ale w języku angielskim słowo „moss” oznacza również mech.

Mech jest ‘rośliną pionierską’, ponieważ lubi zasiedlać nowe tereny, które nie były dotychczas zasiedlone. Należy zatem do gatunku roślin, który dokonuje kolonizacji siedlisk z różnych przyczyn wolnych wcześniej od roślinności.  Jest przystosowany do zasiedlania miejsc ubogich w składniki odżywcze i wodę. Ma małe wymagania w stosunku do żyzności gleby i temperatury otoczenia. Rośliny pionierskie umożliwiają z czasem kolonizację kolejnym, większym i bardziej opieszałym roślinom. Powyższy opis pasuje więc idealnie do charakterystyki pionierskich rozwiązań firmy MOSS Laboratories oraz jej prekursorskiego podejścia do kosmetyków naturalnych. Receptury Moss Labs, które są tworzone zawsze bezprecedensowe i niespotykane wcześniej na rynku produktów naturalnych. Tworzymy koncepcje produktów, za którymi stoją najnowocześniejsze receptury w pełni naturalnych wyrobów.

Współpracując blisko z naturą i szanując jej zwyczaje, nauczyliśmy się odkrywać prawa rządzące w przyrodzie i pokornie czerpać z jej mądrości pełnymi garściami. Na tym właśnie polega nasza przewaga. To Przewaga Dzięki Naturze.™

Moss Labs w Influencer’s Top 2020

Bawełniane Mydła Kuchenne Moss Labs MARS&VENUS to niespotykane wcześniej wszechstronne i naturalne narzędzie do skutecznej ochrony dłoni podczas domowych obowiązków oraz do utrzymywania domu w nieskazitelnej czystości.

W naszym Bawełnianym Mydle Kuchennym MARS&VENUS połączono dwa popularne, syntetyczne produkty: mydło do rąk i płyn do naczyń, oraz wprowadziliśmy jednocześnie nową funkcjonalność. Mydło nie pozostawia na powierzchni żadnych substancji, tak jak w przypadku syntetycznych płynów, dlatego możecie nim umyć również dokładnie i bezpiecznie warzywa oraz owoce, które będziecie spożywać.

Mydła MARS&VENUS są w 100% naturalne, oparte są na wysokiej jakości składnikach z certyfikatami Ecocert, NaTrue i Cosmos. Nie zawierają w swoim składzie SLSów. SLESów, parabenów, PEGów, sztucznych barwników i substancji zapachowych. Funkcjonalności nadaje im naturalny olej bawełniany, a przepiękny zapach, funkcje antybakteryjne i antyseptyczne są zasługą naturalnych olejków eterycznych – bergamotowego, lawendowego, rozmarynowego oraz ekstraktów – imbirowego, wrzosowego oraz miętowego.

Marka wierzy, że kuchnia to wybitnie równościowe miejsce w domu, które sprzyja tworzeniu się niezwykłych relacji. Kiedy tworzono recepturę Bawełnianego Mydła chciano, żeby było ono przede wszystkim wszechstronne, ale i jednocześnie naturalne. I dlatego od samego początku, naśladując naturę, marka postanowiła obdarzyć recepturę męskim oraz kobiecym pierwiastkiem.

Mydła to w połowie  Mars, a w drugiej połowie to Venus. To połączenie zapewniło mu wszechstronność. Bawełniane Mydło Kuchenne MARS&VENUS jest zatem silne i delikatne jednocześnie, a zarazem w pełni naturalne!

Receptura 3:1 to komfort i funkcjonalność, której wcześniej nie doświadczyliście w swojej kuchni. Warto wspomnieć, że piękne opakowania produktu zostały zaprojektowane przez polskich artystów.

artykuł we współpracy z marką Moss Labs