Osm Krasnystaw to polska marka, której produkty zdobywają rynek konsumentów z roku na rok coraz mocniej. Świadczą o tym również nagrody, które zdobywa za swoje produkty. Firma z powodzeniem bierze udział w eventach i wykorzystuje social media w komunikacji marketingowej. Po raz kolejny została nominowana w Influencer’s Top 2020.

W wiosennej edycji plebiscytu nominowane są: jogurt grecki, zsiadłe mleko i Jogofrut.

Jogofrut

Jogofrut to połączenie jogurtu naturalnego z owocami, które stanowią aż 30% produktu! Te składniki idealnie komponują się w koktajlu typu smoothie. OSM Krasnystaw proponuje smaczny i zdrowy posiłek dający dużo energii. Dzięki poręcznej butelce można go zabrać do szkoły, pracy, na spacer czy też trening. Jest wyśmienity dla osób w każdym wieku, a dla tych, którzy pragną zrzucić kilka kilogramów, to propozycja sycącego i energetycznego posiłku.

Zsiadłe mleko

Zsiadłe mleko pite prosto z glinianego dzbanka, jedzone z młodymi ziemniakami, plackami czy naleśnikami, to tylko niektóre propozycje wykorzystania napoju, który świetnie pamiętają nasze babcie. Zsiadłe mleko w diecie stanowi niezastąpione i popularne źródło białka oraz wapnia. Dzięki cennym bakteriom mlekowym wpływa również na poprawną przemianę materii. Zalecane jest osobom z zaburzeniami układu pokarmowego i rekonwalescentom.

Jogurt grecki

artykuł na podstawie informacji OSM KRASNYSTAW